Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

Drachen Seele 8.

2. června 2011 v 0:01 | Yukiru Aurosono Traümer alias Tommy |  Drachen Seele/Tommy und Billy


Konečně přistáváme na dalekém místě na jednom ze skalních výběžků tyčících se vysoko nad zemí.. Drakova bíle třpytící se hruď se v pravidelných hlubokých nádechách vzdouvá a šupiny se lesknou v odpoledním slunci. Letěli jsme opravdu dlouho, nemůžeme si dovolit být nepříteli nadosah.
Drak se postaví přímo přede mne a hluboce se mi zadívá do očí. Z jeho pohledu nemohu přesně určit na co právě myslí.. Vidím strach, úzkost, vzrušení a vztek.
" Teď už mi zbývá jen jediné.. " Vydechl Bill do větru který jeho slova unášel dál prostorem. Teď byl na jeho tváři jasně patrný zármutek a bezmoc. Pomalu se přibližoval a krok za krokem se měnil zpět do drakodlačí podoby. Byl nahý, protože se při přeměně v draka oblečení roztrhalo "Je ještě jedna věc, kterou jsem ti neřekl a ani bych neměl.. Mohu ohrozit celé rody a klany národů dračích lidí." Na chvíli se odmlčí, když dojde až ke mně a prohlíží si každý milimetr mé tváře. Jeho rudozlaté oči se lesknou smutkem. "Je ještě jeden svět, svět právě dračích lidí.. Dá se tam dostat pomocí dimenzionálních portálů."
"Co tím myslíš?.." Vyhrknu a snažím se vše pochopit.
"Nic jiného mi nezbývá.. Sám víš, že i jen podezření zdejších lidí o tom, že je člověk ve styku s Drakem, tobě by se nic nestalo, ale mne by nejspíše čekala smrt. Nemohu tady být.."
"Chci být s tebou.." Vyhrknu, hlas se mi nepříjemně zadrhává v krku a oči se mi začnou zalévat slzami. Jemně vezme moji tvář do hebkých rukou a palcem setře slzu pomalu stékající po mé rozpálené kůži.
"Do našeho světa může vstoupit pouze drak a jiné magické stvoření.. Člověku se brána do jiných dimenzí neotevře.. " Řekne tiše a já mám pocit jako by právě teď svíral mé srdce rukou a zarýval do něj ostré černobílé drápy. "Je jen jedna možnost.." Zpozorním a sleduji jeho oči.
" Musel by ses drakodlakem stát. " Sklopím oči a plně se zapřemýšlím, neboť mě napadá jen jediná věc, která by mi umožnila stát se drakodlakem.. Dračí kousnutí stejně jako upíří či vlkodlačí zapříčiní smíchání DNA draka a člověka a dojde k okamžité proměně, ale je to velice riskantní.. Když drak pouze ucítí pach krve a masa stává se z něj dravec a jen málo draků mají vůli pevnou natolik aby toho koho pokousají nezabili.. Myslím si že není nad čím přemýšlet. Dodávám si odvahu. Když jsem naplno rozhodnut odhrnu si copánky a odhalím Billovi svůj krk. Ten trochu couvne upírajíc svůj pohled na moji opálenou kůži.
"Ty znáš to riziko.. "
"Dělej!.." Vyhrknu a pevně semknu víčka. Drak se na mě ještě jednou smutně a bojácně podívá a pak se pomalu nahne k mému krku.
"Pokusím se být co nejjemnější.. " Hlesne, jeho hlas se třese strachem. Naposledy se podívám na draka a po té oči zavřu s odhodláním se jimi opět dívat na svět zúženou dračí zornicí. Stále se přibližuje a já cítím horký dech. Pak to přijde. Ostrá bodavá bolest, způsobená řadou ostrých zubů přizpůsobených k trhání masa a šlach. Najednou se mi zatemní před očima a poslední co ještě stačím vnímat je jak padám k zemi a moje tělo se snaží zachytit drakovy šupinaté ruce. Pak nastane tma a nicota.

___________________________________________________________________________

Obraz míhající se přede mnou je rozmazaný a nic co vidím mi nedává smysl. Hlava mě třeští a v uších se ostré pískání.
"Tome.." Zazní od někudy nade mnou a já se pokusím zaostřit. Nejprve vidím pouze siluetu ale pak se vyjasní i detaily drakovy jasné tváře. Když se konečně rozkoukám pokusím se zvednout z Billovy náruče. Vše se mi zdá ostřejší a zářivější a mé zorné pole je mnohem rozsáhlejší. Pak se podívám na své ruce a Spatřím oranžové šupiny a dlouhé, ostré, stříbrné drápy. Ohlédnu se za sebe a spatřím obrovská křídla se z venku černou a zevnitř zářivě oranžovozlatou blánou. Celé tělo mám pokryté jemnými černými šupinami a místy z oranžového břicha šlehají klikaté proužky spojující se se zlatou linií podél hřbetní hřívy. Ocas mám dlouhý, ze spodu oranžový a ke konci pruhovaný zakončený hřívou jako ze sluneční záře. Kousek od sebe zahlédnu malou kaluž vody a tak se podívám na odraz své tváře.
Mezi temnými černými šupinami mi září zlaté oči, nad kterými se linou malé klikaté proužky, hlavu mi rovněž zdobí stříbrné rohy a podlouhlé pruhaté uši. Jsem úplně unešený tím pocitem mít křídla.

Zde máte náčrt toho jak by tom vypadal ;)) barvy si snad dosadíte podle popisu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

čtete naše povídky & Forever a Drachen Seele??

Ano obě! 33.3% (145)
Jen & Forever..:) 23.2% (101)
Jen Drachen Seele...:) 23% (100)
Nn ani jednu...:/ 20.5% (89)

Komentáře

1 WiKi WiKi | Web | 30. července 2011 v 14:20 | Reagovat

ahoj u mě na blogu je fanclub tokio hotel tak se kdyžtak zapiš tu : http://th-mc.blog.cz/1107/fanclub-tokio-hotel

2 Christina Christina | Web | 5. září 2011 v 20:48 | Reagovat

Krásný blog :))

3 beepinka beepinka | 3. prosince 2011 v 22:09 | Reagovat

moc hezká povídka. jenom se chci zeptat...bude někdy ještě další díl?

4 Teena Teena | 27. prosince 2011 v 10:10 | Reagovat

...asi taak? bude další?

5 Seila Seila | 28. prosince 2011 v 19:42 | Reagovat

así sem moc už nechodíte co?:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama