Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

& Forever 10.

7. ledna 2011 v 0:28 |  & Forever/Tommy und Billy

&forever


Sice kratší a méně záživnější ale pokračování :DDD nebojte,v příštím to bude o hooodně lepší ;DDDJím si poklidně svojí večeři a ani si nepovšimnu že Simon zbledla jako kdyby viděla ducha.
"Je vám něco?.."Ozve se tom a já konečně odtrhnu oči od jídla a zadívám se na Simon která se pomalu zvedla od stolu.
"Omluvte mně."Pošeptá a rychle odejde do jiné místnosti.
"Řekl jsem něco?...."Hrkne Tom a podívá se na mě a Gorgona.Na jeho tváři mu hraje smutný výraz.Gordon ale taky nevypadá lépe jak Simon.
"Né….Nic se nestalo Tome.."Zašeptal stejně zdrceně jako máma a začal opět jíst.Po chvíli zmizel i s prázdným talířem v kuchyni a ztratil se v prostorách domu.

Simon

Sedím na posteli otočená k oknu a bezmyšlenkovitě koukám ven na zahradu kde si bezstarostně hrají naši psy.Vzpomínám.

flashback

Dívám se z naší terasy na rozlehlou zahradu okolo domu a pohledem pátrám po malých čtyřletých dvojčatech.Loučí se.Dnes totiž má Tom odejít do péče svého vlastního otce.
Po chvíli hledání spatřím oba dva sedící pod velkou vrbou v těsném objetí.
"Nezapomeneš na mě,Tomi?"
"Ploč?Já sem budu pšeci jezdit za tebou a maminkou.."
"Tak jo.."Malé stejně vypadající dvojčátko se opět schoulilo do objetí svého o deset minut staršího ochránce.
Konec flashbacku

"zapomněli."Zašeptám do ticha místnosti a zavřu oči.
"Simon?"Hlesne Gordon,vstoupí do naší ložnice a usedne ke mně na postel.Chytí mě za ramena,natočí si mě tak aby mi viděl do tváře stále zbledlé od šoku a vezme moje dlaně do těch svích.
"Nemůžeme jim to říct..Teď ne.."Zašeptám a zadívám se na naše spojené ruce.
"To asi ne..Měli by jsme se alespoň přez vánoce snažit být v pohodě a nenechat to na sobě znát..Simon..Buď šťastná!Vše bude dobré a budeme všichni spolu,uvidíš!" Pravil s notnou dávkou optimizmu Gordon ale bylo vidět že to pro něj bylo krapet namáhavé.
"Dobrá."

Tom

Už jsme dojedli a teď míříme rovnou do Billova pokoje.Hlavou mi pořád rejdí myšlenka na Simon.Stále nechápu co zavinilo náhlou změnu její nálady.A už vůbec nechápu proč hned po tom co jsem jí řekl celé své jméno
Posadím se na postel a sleduji jak si Bill skládá věci které si sebou přitáhl.Má na sobě černý tenký rolák a kožené bílé kalhoty.Je nenalíčený a vypadá tak ještě víc sexy.Když tak přemýšlím,nemám vlastně pro Billa ani vymyšlený dárek.

"Na co zíráš?"probere mě ze zamyšlení Billův hlas.Asi jsem se koukal do blba což Bill strašně nesnáší.Děsí ho to.Nikdy jsem nepochopil proč.
"C-co?"Zamrkám a s pootevřenou pusou se podívám na mojí lásku. "Přemýšlím.."Vypravím ze sebe konečně a Bill se mi posadí na klín na kterém se malinko zavrtí.Začíná mi být horko.
"Nad čím pak??"Vydechne mi do ucha a jemně mi po něm přejede jazykem.Maličko se ošiju a přitáhnu si ho blíž.Rukou zajedu pod rolák na jeho horká hebká záda.
"To by tě zajímalo že?.." Jemně olíznu jeho spolní ret a pak se spojíme v hladovém a naléhavém polibku.Tak moc mi tohle chybělo..Vezmu Billa jemně za krkem a zakloním mu hlavu abych mohl lépe vniknout svým jazykem do jeho úst.
"Počkej…Musíme se ujistit že nepřijdou rodiče…"Zasměji se do polibku.
"Dobře ale ty pudeš se mnou…"Vezme mě za pas a společně,stále spojeni polibkem belháme ke dveřím,vyhýbajíc se věcem které se nebezpečně pletly pod naše nohy.Bill se konečně na chvilku odpoutá od mích rtů a otevře dveře.
"Budeme v mém pokoji…!Kdyby něco,zavolejte ze schodů…."dořekl nebo spíš dokřikl větu,ani nečekal na odpověď a zase je zavřel.Pro jistotu zavřel na jeden západ.
Opět se přísál na moje líbáním opuchlé rty a opět sme se pomalu ploužily k postely.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čtete naší povídku & Forever??

Klik

Komentáře

1 Wendišek Wendišek | E-mail | Web | 8. ledna 2011 v 19:57 | Reagovat

prosím dej tam tu druhou ikonku blogu tu zelenou ta je hezčí a mě se hrozně libí tahle ff

2 Tommy&Billy *^__^* Tommy&Billy *^__^* | Web | 8. ledna 2011 v 20:16 | Reagovat

jj okýý :D A děkujeme  ^^

3 T@ňulka Koťátko Kaulitz T@ňulka Koťátko Kaulitz | E-mail | Web | 27. července 2011 v 12:24 | Reagovat

prosim richlo sem daj novy diel

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama