Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

Drachen Seele 5.

12. ledna 2011 v 23:23 |  Drachen Seele/Tommy und Billy

ds
Tak další dílek po delší době ;)) doufám že se bude líbit :)


Do tváře se mi opírá ostrý vítr a bere mi dech od úst.Oči mě štípají a stále jsem po těle cítil mírný třas.Pod svýma nohama cítím zatínající se svaly draka hladce klouzajícího vzduchem nad hladkou hladinou rychle ubíhajícího moře pod námi.Drak okolo sebe šířil jemnou záři tvořenou paprsky vycházejícího rudého slunce odrážející se v jeho modročerných šupinách.Nemůžu mluvit.
"Drž se.."Houkne na mě opět se znatelným úsměvem ve hlase A začne kolmo stoupat do výšky.Opět maličko zařvu a pevně se chytím jeho hřívy.Tisknu se na něj jak nejvíce mohu.Jediné co mě dělí od pádu jsou ramena křídel za která jsem se zahákl nohama.
Před očima nemám nic jiného než samé mraky kterými po chvilce proletíme.Nad mraky slunce ještě nevyšlo,jen slabě prosvítá mraky které propouští jeho světlo jen v mlhavém narůžovělém světle.Drak už ani nemáchá křídly.Jen se nechává nadnášet vzdušnými proudy a já se konečně mohu rozhlédnout.Je to dokonalý pohled.Před námi se rozléhá zlatý obzor a daleko za námi ještě stále svítí hvězdy jako drahokamy na temném hebkém sametu.
Mraky pod námi tvoří roztodivné měkké tvary ve kterých si lze představit cokoliv na co jen člověk pomyslí.Mám touhu křičet.Křičet jak jen to jde.Ta energie která mnou teď proudí,teď se mi splnily moje dva největší sny.Takovou volnost která prostupuje každou buňku v mém těle jsem ještě nikdy nepocítil.Ta nekonečnost,volnost,odkázání našich životů jen na křídla jednoho z nejnádhernějších tvorů co znám mi až nahání strach.Je to tolik jiné.

Jemně se přitisknu na jemné,horké tělo Billa.
"Je to překrásné.."Zašeptám.Oči se mi přivírají pod náporem těch nejsilnějších zážitků mého života.
Začneme klesat mraky.Před očima mám celý náš kraj,celé město a rozlehlý park ve kterém máme dům který když jsme o trochu níže už také matně vidím.
Drak doširoka roztáhne křídla a ladně přistane.Pomalu složí křídla podél svého   
plazího těla a položí se na břicho abych mohl slézt.Nohy mám ještě stále rozechvělé napětím a tak mě drak trochu podepře jemným čenichem.Konečně se znovu postavím na pevnou zem.Otočím se čelem k drakovy který přede mnou leží a vystavuje své perleťové bříško slunečním paprskům.Pomalu ke mně nakloní hlavu a špičku čenichu položí na moje rameno.Na krku cítím pomalu rozevírající se a zase smršťující nozdry vyfukující horký dech.
Něžně draka pohladím po lícní kosti podlouhlého čenichu.
"Děkuju.."Zašeptám a drak maličko pootevře rubínové oči do teď stále zavřené blahem.
"To já.."Zazní zpěvný hlas vycházející hluboko z drakova krku,pak maličko poodstoupí a okolo nás se opět rozline ta známá namodralá záře.Po chvíli přede mnou opět stojí drakodlak.Za jeho zády se majestátně rozpínají jeho blanitá křídla s široce roztaženými prsty.Blána se napjala tak že je teď skoro průsvitná.Stojíme opět na palouku ze kterého je nádherný výhled na moře a východ slunce nad ním.
Krátkými krůčky se vydá přímo ke mně a když se už dotýkám svojí hrudí té jeho pomalu mě vezme pod svá křídla do kterých zahalí mé tělo.Jemně ho obejmu kolem krku .

DOMA

Krátce po tom co mě Bill obohatil jedním z nejkrásnějších zážitků jsme šli domu,já dveřmi,Bill jako před tím okny.Tiše se plížím chodbou našeho domu opatrně vyhlížejíc do pokojů které míjím abych nepotkal mámu.Marně.
"Kde si byl."Zazní za mnou podrážděný hlas a já s leknutím Ucuknu. "Myslel sis že se opět vypaříš a že mi ani nevysvětlíš proč sis k sobě
nasyslil všechny hojivé masti a obvazy,proč mi zmizel kus masa velkej jako hlava, co bylo to bouchnutí u tebe v pokoji když si tu už ani nebyl, a to proč pes přišel domu sám a proskočil dovnitř oknem v kuchyni tak že mi převrhl celý stůl pod ním?"Maminka otázkami nešetřila.
"Em…mami….Je to nutné?"Zasměji se nervózně.
"Ano je."Odpoví jednorázně.Dobře Tome,zapni mozek,teď ho potřebuješ více jak obvykle.
"Noo,víš,já jsem si trochu pořezal ruku…..No a udělal sem si Tatarák, To okno sem nechal otevřený,asi vítr tím pohnul a…Stratil sem se.."Jsem na sebe hrdý :DDD
"Co?Co máš s rukou ukaž mi to..P-počkat?talíře po sobě ze zásady nemyješ a nic nebylo od masa ušpiněné a..Jak ses tu mohl ztratit na asi dvě hodiny když tu seš od narození?!"To se mi nelíbí.
"Nic to není,v umívání jsem se polepšil a šel jsem až moc daleko,tečka,pa mami sem unavenej, za psa se omlouvam."Zestručnil jsem a utekl k sobě.Matka za mnou ještě cosi hučela ale raději jsem ji už ani neposlouchal.
"Kde jsi byl?"Kníkne drak a skočí mi do nár
uče.
"Maminka…"Odpovím a drak jen chápavě kývne.Tváří se rozněžněle otírá o tu mojí a tiše při tom vrní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saya - Mi Saya - Mi | Web | 13. ledna 2011 v 21:01 | Reagovat

Ju! To je dokonalýýýý =))))))

2 Tommy ^__^ Tommy ^__^ | Web | 13. ledna 2011 v 22:21 | Reagovat

^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama