Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

Drachen Seele 3.

9. ledna 2011 v 12:05 |  Drachen Seele/Tommy und Billy

ds
Tak,jelikož nás potěšil jedem komentář konkrétně od Anett.S jsme se tozhodly napsat další díl a to hned ;) :D tu ho máte :)


Celou dobu mě hypnotizuje svýma očima jejichž hadí zornička se teď roztáhla a potlačuje rudozlatou duhovku.Jeho ocas se za ním vlnivě pohybuje,černý rozeklaný jazyk sem tam vystřelí mezi rty jak ochutnává vzduch.Je ode mě už jen pár centimetrů a můj obličeji ovívá svým horkým dechem.Rozkročmo se posadí na mé skrčené nohy a dlaně s dlouhými černobílými drápy položí na mé boky.
"Proč se tomu vyhýbáš?..."zazní jeho syčivý hlas a trochu naklání hlavu do strany.Prohlížíme si navzájem každý milimetr svých tváří.
"Čemu?...."Hlas se mi opět nepříjemně zadrhává v krku jako obvykle když tohle dělá..
"Tvým pocitům…Potlačuješ je.." zasyčel znovu a sklopil pohled k mé hrudi.Jsou tak vidět jeho husté rasy.
On ví na co myslím..Jak mi je….Sice nevím jak to dělá ale mám pocit jako by se dokázal navázat na moji mysl a zkoumat každý z mích pocitů.Jemně se otřel svojí bleděmodrou stříbřitou tváří o moji.Křídly mě zahalil a přitáhl mě jimi ještě blíž na svojí hruď.Nyní se mi zpříma dívá do očí.
"Pusť je ven.Chci cítit to co cítíš.."
Vše ve mně se zvrtlo.Vše čím jsem zadržoval touhu,vášeň kterou ve mně on vyvolával.Centimetry které nás od sebe dělili jsem teď překonal a lehce se otřu o Billovi bledé hebké rty.
drachen seele
Tu je ten můj Colorizovaný výtvor...;D Aned Bill a Tom :))

Blahem přivírám očka a drak taktéž.Jeho horká jemná ruka se pomalu vměstnala pod moje tričko a hladí mojí kůži na boku.Po zádech mi běhá mráz,s každým dotykem mě víc a víc opouštějí smysli a zdravý rozum.
nesmíš…Tohle není správné!Je to drak!Jiný druh,jiná rasa…. To byla moje poslední úvaha než mi moji mysl zahalil závoj vášně.
Opatrně ze sebe sundám draka,vstanu a donesu v náručí do postele kde ho položím.Jeho dlouhé dračí ruce si mě okamžitě přitáhnou k sobě.Teď se už rty nejen dotýkáme,splynuli jsme v dlouhém a hladovém polibku.Prsty jsem projel jeho temnou hřívu temnou jako noční obloha a jemně za ni zatahal.Jeho hadí tělo se neklidně vrtělo pod mými doteky.Z pozice kdy jsem byl nad ním jsem se najednou octl pod mým.Jeho ruce ze mě strhávají triko,a když je po chvilce na zemi vrhne se i na kalhoty ale nějak si nemůže poradit s páskem.Moje mysl na mě křičí abych to nedělal,abych to zastavil dřív než bude pozdě ale já už ji dávno neslyšel.
Rychle drakovi pomůžu s přezkou mích kalhot.Teď už naše roztoužená těla dělí jen kousek látky pod kterým se u nás obou rýsuje nemalá boule.Kdo by se divil.
Najednou se drak ode mě odtáhne.Na rtech mu hraje lehký úsměv.Pomalu ke mně vztáhne ruku a bříšky prstů přejede po mé rozpálené tváři vzrušením.Trochu se mu opřu do dlaně.
"Chci to…"Zašeptá.Svojí větou mě vytrhne z přemýšlení nad tím co by mohlo být dál,z těch myšlenek mi v bříšku létá tisíce motýlů.
"C-co?Co tím myslíš?......!"Hrknu a zadívám se do jeho zastřených očí.
"To na co myslíš.Chci to taky.Teď,Hned."Nic jsem nestačil doříct.Byl jsem umlčen dalším z našich vášnivých,citu plných polibků.Na svých rtech ucítím jeho hladký rozeklaný jazyk jak laská jejich každý kousíček a pak jím hbitě vjede mezi ně a vyhledá ten můj.Nad tou krásou se mi zastavuje dech.Navzájem si vzdycháme do úst a svíráme se v těsném objětí.
"Prosím……Nezdržuj to.."Zaúpěl Bill a něžně mě kousl do krku.Jeho stisk byl minimální,ale i tak jsem měl nahnáno z jeho ostrých špičáků.
Vyslyším jeho prosbu a pomalu začnu stahovat z jeho boků kraťasy které jsem mu dal.Po chvilce jsou dole a mě se naskytne pohled na jeho naběhlé vzrušení.Rychle i s jeho pomocí ze sebe stáhnu boxerky.
Naše těla se o sebe třou,z našich hrdel vycházejí tlumené výkřiky a vzdechy.
!!!!!KLEP KLEP KLEP!!!!!
"Tome kde si!!!!!!Chladne ti snídaně!!!!"Zařve matka a jsou slyšet už jen cupitavé kroky a vrzání schodů.SAKRA UŽ!!!!!!
Se zničeným pohledem v tváři se zadívám na Billa.
"Nemůžeme riskovat.."Vydechne a sleze ze mě.Na dnešek mi moje maminka zkazila náladu víc než dost……Taktéž vstanu a začnu na sebe navlékat to co jsme ze mě v zápalu vášně ztrhali.
"Tak….Já jdu na tu snídani…..Chceš něco přinést?.."Zeptám se ve dveřích ale tak aby mě matka neslyšela..I když co by to nebylo za maminku která by vše neslyšela….
"Maso."Odpoví stručně a vycení na mě své tesáčky v zářivém úsměvu.Je nádherný.
"Dobře…….."To se bude maminka divit proč jí to maso ubívá….Sejdu po točitých schodech a mířím rovnou do naší Kuchyňo-Jídelny.Na stole jsou pro mě už naservírovaná vajíčka studená jak psí čumák..Rychle vše zhltnu abych netrpěl,mám až moc mlsný jazyk.Potichu vstanu,dám talíř do dřezu a plížím se k lednici.Máma tu není což mi nahrává do karet ale nevím kdy se vrátí.
Opatrně lednici otevřu a vytáhnu z ní asi kilovej kus masa. Snad to bude stačit.Teda spíš mělo by….Takhle by nám vyžral časem všechno..
"Bylo to moc dobrý!!!!"Zařvu na schodech aby mě nemohla zastihnout a rychle za sebou prásknu dveřmi. "Tady to máš.."Vytáhnu ze sáčku maso a podám mu ho…Ten po něm pohotově skočí,zaryje do něj své tesáky a následně z něj odtrhne kus větší než pěst.
"Dekuluuu"Zahuhlá s přeplněnou tlamou a dál maso ožužlává.
"Nemáš zač prosimtě……"Zasměju se.Vypadá to že měl proklatě velkej hlad.Lehnu si na mojí dvojlůžkovou postel a s pobaveným úsměvem pozoruji jak v něm flák masa rychlostí světla mizí.Když v něm zmizel i poslední kousíček vydal se tentokrát po dvou rovnou ke mně.Opět si zapomněl nandat moje zneuctěné černé kraťasy a mě znovu běhá mráz po zádech.
Pomaličku si lehl čelem ke mně a zakryl mě jedním křídlem.Opět se na mě koukal svým nic neříkajícím pohledem.Pak rychle vyplázl jazyk a přejel s ním po mé tváři.
"Děkuju.."Hlesne a přitulí se blíž k mému tělu.Vypadá tak roztomile..A najednou i bezbranně i když bezbrannost je u něj na posledním místě.Přitáhnu si ho ještě blíž a věnuji mu letmí polibek do temné hřívy.Prstem přejedu po jednom z černobílých rohů a pohladím jeho sametové ouško.
Společně,v tomhle těsném objetí usneme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anett.S Anett.S | 9. ledna 2011 v 15:28 | Reagovat

*happy* ňaah ňaah :D To sem mooc ráda že vás můj koment potěšil :) Jinak, co napsat, další dokonalý díl. Jinak ten obrázek je úžasnej. :))

2 Tommy&Billy *^__^* Tommy&Billy *^__^* | Web | 9. ledna 2011 v 16:23 | Reagovat

Ou.....:D Tak potěšil nás moc kor když nikdo jiný naší FFku nečte XD

Ps Tommy:Děkuju za chválu :D sice je to spatlané,a větčina detajlů jako sou rohy,ouška atd nejdou vidět ale budiš :D ještě jednou Děkujeme :D

3 lucinQáá lucinQáá | Web | 9. ledna 2011 v 22:37 | Reagovat

obrázek i díleček krásný :)

4 Tommy&Billy *^__^* Tommy&Billy *^__^* | Web | 9. ledna 2011 v 23:22 | Reagovat

Děkujeme ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama