Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

Drachen Seele 2.

8. ledna 2011 v 21:56 |  Drachen Seele/Tommy und Billy

ds

Po nějaké době konečně dojdeme domů,já úplně mrtvý a drak hovící si v mé náruči měl opřenou bradu o moje rameno.Opatrně otevřu dveře a vlezu dovnitř,balancuju mezi trámy abych neudělal hluk nebo neuhodil stvoření v mé náruči.Doklopýtáme do mého podkrovního pokoje
a usadím draka na moji postel.
"Tady zůstaň,nic neshoď a nezapal mi záclony."upozorním ho a vydávám se pro obvazy a bylynové
masti.Po chvilce se už vracím s plnou náručí "nářadí" na léčení.Sednu si vedle něj a z rány sundám za zběsilého syčení zkrvavené triko.
"Tohle zastaví krvácení.."Ubezpečím ho a pomocí buničiny nanesu drakovi na ránu bylinovou mast a připevnil na ni gázu.Štve mě jak stále mlčí.
"Myslel jsem si že drakodlaci umí mluvit.."namítnu.Drak jen vytáhne obočí zdobené dvěmi nejspíš rubínovými kuličkami div že mu nezmizelo ve vlasech.
"asi sem se mýlil…."povzdychnu a dál ošetřuji jeho rány.
"Nemýlil.."šeptl drak a jeho obličej byl najednou asi jen tři centimetry od toho mého.Jeho rudé oči se pomalu vpíjely do těch mích.Na rtech jsem cítil jeho horký vlhký dech vycházející z jeho těla.Je rozkročený nad mýma
nohama,podepírajíc se rukama zapřenýma podél mých boků a ocasem se stále ovíjel okolo mích kotníků.Jako by teď bolest ani necítil.Jen na mě dravě hleděl a špičkami černého rozeklaného jazyka si navlhčil plné bledé rty.Pak náhle upřel pozornost na můj krk který jemně olízl a po té se na něj přitiskl tváří.Po těle mi putovaly záchvěvy vzrušení a pokaždé když jsem slyšel jaké si broukavé hrdelní zavrčení,přeběhl mi mráz po zádech.A pak tak rychle jako se ke mně přivinul tak rychle seskočí ze mě a z postele na dřevěnou rozvrzanou podlahu,po čtyřech se procházel po místnosti a očichal snad vše co mohl.Masti na tlumení bolesti asi zabraly.
Ale nějak mi dochází že bych mu asi měl dát nějaké oblečení.


Drak byl stočený do klubíčka a směle se díval na mě hrabajícího se v šatní skříni hledajícího něco co bych mohl roztrhat a přizpůsobit tak aby to nevadilo jeho ocasu.Nakonec najdu jedny plátěné kraťasy o kterých ani nevím že je mám a prostřihnu na zadku otvor dostatečně velký aby jím prostrčil ocas.Drak vypadal že ho to vůbec nezajímá.Jdu tedy k němu a snažim se ho do nich nasoukat sám,což se mi po chvíli i podařilo ale začal okamžitě "lítat" po pokoji.Přece jen nikdy nebyl zvyklý něco nosit.
"Klid!Stůj!"Zavelím a vezmu ho za ramena.Po chvíly se sklidná a já se rychle svléknu opět jen do boxerek a vlezu do postele.Už je přece jen něco okolo Třetí.Drak se schoulí do klubíčka na mém huňatém koberci.
"Dobrou.."Zašeptám do ticha.Odpovědí je mi tiché "hrrr".

Uběhla půlhodina a stále nemůžu spát.Drak si křídly nahrazoval deku.Ochladilo se.I pod peřinou mi byla zima a to stvoření se i na pohled klepalo zimou.
"Spíš?"pošeptám tak abych ho případně neprobudil.Odpovědí byl zoufalý unavený pohled dvou rudých očí zářících ve tmě.Najednou se zvedl,vlezl si ke mně do postele a pravé křídlo mi doslova vecpal pod záda tak že sem mu na něm ležel a levým obmotal mě čímž mě přinutil ležet v objetí.
"C-co to děláš?..!"Zeptám se zmateným hlasem a stále pozoruju toho tvora.Neodpovídá.Vrní.Špičkou jazyka olízl moji tvář a levou ruku položil na moje bříško. Né že by to bylo nepříjemné,ba na opak.A to mě zatraceně znervózňovalo.Začal jsem zrychleně dýchat.Po zádech mi opět
přeběhne mráz.
"Líbím se ti,že ano??"Prolomil ticho svůdným hlasem který mě přiváděl do extáze.
"Proč?Měl bys snad??...!"Odpovím a snažím se maskovat což ovšem nemá smysl.Hlas se mi nepříjemně zadrhává v krku.Opět cítím jak mi jeho černý jemný a horký jazyk mapuje krk.Místy jemně oždibuje svými rty moji kůži a začal mě na břichu kde měl doteď ruku s nebezpečně vypadajícími drápy hladit.
"Je tu nějak těsno.Myslím že bude lepší se o postel nedělit,spi si tu."Rozhodnu ale drak na to rozhodně přistoupit nechtěl.Vytáhl zpod mě své křídlo,rozkročmo si sedl na můj klín a dlaněmi přišpendlil moje ruce k postely.
"Pust mě.."Procedím mezi zuby a snažím se vymanit z jeho sevření.Nevím co po mě chce,jsem totálně zmatený,bylo toho moc a navíc jsem unavený,už musí být něco okolo čtyř hodin v noci..Drak doopravdy pustil moje ruce.Trochu mě to zaskočí ale přijde něco co mě dokonale uzemní.Pomalu se sklání k mému obličeji a jemně se dotkl svými bělomodrými polštářky mích rtů.Jsem schopný vnímat jen něžnost jeho dotyků.po asi deseti vteřinách se odtáhl a vstal z postele.
"To je za to že jsi mi pomohl.."Zašeptal a schoulil se na huňatém koberci.S těží jsem potlačoval touhu vstát a vzít si jeho neodolatelné sladce chutnající rty znovu.Nakonec se přemůžu,otočím se ke zdi a se špatným pocitem že sem toho tvora od sebe odehnal nechám odejít svojí mysl do jiné říše,říše představ a nevyslovených snů.

Probudím se s rozlámaným tělem.S bolestným výrazem v obličeji se posadím na kraj postele a snažím se záda nějak narovnat.Protřu si oči ještě ztěžklé spánkem a zadívám se na draka poklidně spícího na koberci.Na tváři mu hrál jemný úsměv který zvedne i mé koutky úst trochu nahoru.
Tiše vstanu a kleknu si vedle toho klubíčka.Vypadá tak nevinně..Nedá mi to a bříšky prstů přejedu po jeho bledé alabastrově bílé pleti.Drak trochu zavrní,opře se tváří o moji dlaň a malinko pootevře oči.Když mě spatří otevře je úplně a vzepře se na rukách tak že mi teď hledí zpříma do očí.
"Dobré ráno.."Zašeptám a opět pohladím jeho tvář. "Musím ti převázat tu ránu.."řeknu trochu hlasitěji,vstanu a jdu pro gázu a mast.Drak se mezi tím položí a odhalí ránu na svém boku.Přisednu si vedle draka a pomalu tak abych mu nezpůsobil bolest odstraním starý obvaz.Rána už vypadá mnohem lépe.Naberu trochu masti,potřu jí zraněné místo a zavážu.
"Jak se vůbec jmenuješ?.."Zeptám se klidně ležícího tvora kterému mezi tím ošetřuji mastí na rychlejší hojení ranky na křídelních blánách.
"Já..nemám jméno.."odpoví potichu a skloní hlavu,jsem teď krásně vidět jeho dlouhé husté řasy.
"co?..Musíš mít nějaké…"
"Nemám..říkají mi pouze přízrak noci.."hlesne a maličko cukne křídlem když se dotknu jedné hlubší rány.
"Jak ti mám teda říkat?...."drak neodpovídal.Asi jej nic nenapadlo. "mm…tak co třeba Bill?To je hezké jméno.."Navrhnu a drak,teď už Bill se trochu pousměje.
Když vše ošetřím,Bill se dlouze zadívá do mích očí.V tváři nemá žádný výraz podle kterého by se dalo určit na co myslí,jak se cítí.Po chvilce se postaví na čtyři a doplazí se přímo ke mně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anett.S Anett.S | 9. ledna 2011 v 1:21 | Reagovat

Úúúžasný díl ^^ Zamilovala sem se do týhle povídky :)

2 Tommy&Billy *^__^* Tommy&Billy *^__^* | Web | 9. ledna 2011 v 11:30 | Reagovat

Ou,Tak to strašně děkujeme!!^^ Inspirovala nás jedna povídka,nemohli sme odolat :D Draky milujeme a TH taky takže dokonalost pro nás psát tuhle povídku :D

Moc děkujem ^^

3 lucinQáá lucinQáá | Web | 9. ledna 2011 v 22:30 | Reagovat

krásný, ta povídka se mi začíná líbít čímdál víc :)

4 Tommy&Billy *^__^* Tommy&Billy *^__^* | Web | 10. ledna 2011 v 7:38 | Reagovat

^^ to jsme radi ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama