Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

Blbej Hip-Hoper 5.

9. ledna 2011 v 16:36 |  Blbej Hip-Hoper/B-Kay
blbej hip-hoper


"Mrzí mně to, Bille. Takhle to nemělo dopadnout," šeptl Tom a posadil se vedle Billa na postel.
"Tebe nemá co mrzet, Tome. Ještě nikdy se mě nikdo nezastal… všichni vždycky jen koukali, jak mi pořád ubližujou… a ty ses mu postavil. Děkuju," usmál se na něj a smutně se zahleděl na Tomův monokl.
Po deseti minutách už leželi oba dva na Tomově posteli čistí a Bill Tomovi pokládal led na tu ránu. Přitom si povídali, protože uznali, že se vlastně vůbec neznají. Za těch deset minut si řekli málem všechno…
Pomalu se stmívalo a Bill se rozhodl, že by měl jít domů.
"Ještě nechoď, Bille. Nechci tady zůstat sám," špitl mu Tom do ouška a rychle odběhl do kuchyně pro něco k snědku.
Jakmile se vrátil, našel Billa ležet na posteli stočeného v klubíčku, jak jemně odfukoval. Takhle mu připadal nádherný. Popošel blíž a přikryl jej dekou.
Jak ti můžou ubližovat, Bille?…seš tak nádhernej…Nikdy nepochopím, proč to dělají? Ale neboj, tohle jim už víc nedovolím. Já tě před nima dokážu ochránit…
Tom si opatrně lehl vedle něj. Nechtěl jej vzbudit. Dneska byl opravdu blbej den pro oba. Ale něco na něm bylo nádherný…
Ten polibek… Bill jej konečně políbil. Pro Toma to bylo něco neskutečnýho.
Cítit Billovy rty na těch svých. Ještě nikdy jej nikdo tak nádherně nepolíbil. Tenhle kluk jej něčím fascinoval. Znali se tak dva dny… tedy poznali se lépe tak dva dny, jenomže Tom cítil, jako by jej znal celý svůj život.
Bylo mu to hrozně divné, ale něco mu na něm připadalo povědomé. Možná že to bylo to, že sám neměl sourozence a vždycky si jej tak moc přál…
Bill otevřel oči a ještě rozespale koukal kolem sebe. Tohle nebyl jeho pokoj. Proboha! Polekaně se posadil a tím vzbudil i Toma, spícího vedle něj.
"Co se stalo?" zeptal se jej polekaně a promnul si unavené oči.
"Já… já tady usnul?" zeptal se jej Bill a polekaně mu hleděl do očí.
"No… jo, já tě nechtěl budit, víš… myslel sem, že seš unavenej," špitl Tom a položil hlavu zpátky na polštář.
"Tome?" šeptl najednou do tmy Bill.
"Ano?" zněla tichá odpověď .
"Co ke mně cítíš?" zeptal se Bill tiše a uvnitř se fackoval za tu svou nechutnou zvědavost. Ale nemohl za to. Chtěl to prostě vědět.
Tom se napřímil a zahleděl se mu do krásné tváře.
"Můžu ti to ukázat?" zeptal se tiše a když Bill lehce přikývl, jednou rukou si jej přitáhl na sebe a podíval se mu hluboce do očí. Pomalu, pomalounku krátil vzdálenost mezi nimi, až se jejich rty spojily ve vášnivém polibku.
……………………..
Bill se udýchaně odtáhl a zběsile koukal střídavě na Toma, pak na jeho rty. Bylo kouzelné vidět, jak Tom zdvíhá hlavu, aby mohl Billa znovu políbit. Jeho rty byly hladové. Už to nedokázal víc skrývat. Dovolil Tomovi proniknout jazykem hluboko do svých úst a sám mu vycházel vstříc svým jazykem…
Poprvé se doopravdy líbali. Tom Billa opatrně přetočil pod sebe.
"Stačilo tohle jako odpověď?" špitl a rychle spojil svá ústa s těmi jeho.
Hodnou chvíli se jenom vášnivě líbali a užívali si vzájemnou přítomnost… Kdyby jste Billovi ještě před dvěma dny řekli, že se bude s Tomem líbat, asi by se vám pěkně vysmál a poslal vás někam. Jenomže teď se situace trošku změnila. A ne jenom trošku. Bill pořád ležel pod tíhou Tomova těla a nechal jej, aby mu prozkoumal každý milimetr jeho rtů. Tom si ale neuvědomil, že jeho ručka pomalu směruje pod Billovo tričko. Po chvilce jeho ruka přistála na krásně plochém a horkém bříšku.
"T-Tome… počkej," špitl Bill a lehce se od Toma odtáhl.
Tom pochopil, že to přehnal.
"Já… je to krásný, jenomže líbání je něco jinýho než… Tome, já teď nechci, aby ses naštval, je to fakt moc nádherný jenomže…" začal, ale přerušil jej Tom letmým položením prstu na Billovy rty.
"Máš strach, viď?" šeptl a nehleděl na něj vůbec s opovržením, nebo se vztekem, ale v jeho očích jiskřily plamínky lásky. Lásky k Billovi. Zamiloval se do něj na první pohled. A je mu jedno, jestli je to holka nebo kluk. Důležité je jenom to, co cítí.
Bill nesměle přikývl. Bál se, že se mu Tom hned vysměje. Nikdy ještě s tímhle neměl zkušenost. S holkama se sice dostal daleko, ale k sexu nikdy nedošlo, a proto se teď tolik bál. Chtěl to… toužil po něm, ale zároveň měl neuvěřitelný strach. Strach, že mu s tak málo zkušenostmi nebude vůbec stačit. A také se bál…vždyť to bude jeho poprvé. Tom se mu teď určitě vysměje a pošle ho k čertu.
To co se rodilo v Billově hlavě ale vůbec nebylo stejné, jak to Tom cítil. Také měl strach. Bude to jeho první zkušenost s klukem. Holek také neměl milion…. ale i přes tohle všechno mu Bill za ten risk stál...
"Já mám také strach," šeptl a pomalu vsunul ruku zpět pod Billovo tričko. Ten se mírně zachvěl, ale při pohledu do Tomových krásných očí už nedokázal odmítat.
"Bille... nikdy bych neudělal něco, co bys ty nechtěl. Když budu něco dělat špatně, nebo se lekneš, stačí říct… já přestanu. Nikdy bych ti neublížil. Na to tě až moc miluju," špitl a lehce jej políbil.
"Zopakuj to," šeptl Bill s přivřenýma očima. "Prosíím," dodal a zahleděl se do té hloubky čokolády.
"Miluju tě Bille… jako ještě nikoho předtím," začal Billa jemně líbat.
Tohle byl pro něj důkaz lásky.
"Já tebe taky, Tome…" špitl a přestal se vzpírat Tomovým dotekům…

autor: B-kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama