Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

Leden 2011


EmO nálada...

31. ledna 2011 v 16:12 | Tommy |  Oznámení nás,Twincest-Brodhers ^__^
Ach jo lidi.....Dneska je to strašný...Celej den mám strašnou náladu a teď jsem si ještě pustil video který mě opravdu dostalo..
Ale díky němu jsem ale dostal jeden dobrý nápad,do kterého bych mohl nahrnout všechnu tu úzkost a smutek co mě teď doprovázejí..a to new FF...Nebojte se o ostatní,ty budou,ale teď jsem dostal velkou inspiraci a tak doufám že se mi to povede..

FFku plánuju krátkou,možná jednodílnou a video který mě na ni přivedlo a který dopravází fakt krásná hudba přidám hned do prvního dílku,a asi i do všech ostatních..

Doufám že se vám bude líbit :)


Ps....nečekejte šťastný konec ale možná si to rozmyslim :)

Tommy

Halloooo!!!!!!!!!!!!!!!!!

30. ledna 2011 v 22:39 Oznámení nás,Twincest-Brodhers ^__^
Čau Twincesťáci!Omlouvám se že sem tu tak dlouho nebyl,exnul mi můj Dvacet let starej comp a trvalo dost dlouho než sem ho zace vskřísil.......Doufám že stále doufáte v pokráčko našich FF Drachen Seele a & Forever,neboť se s Billym chystáme zamakat a dát sem new díly...(konečně xD )
Tak doufám že se na nás moc nezlobíte....:D kdyžtak,sme stále(skoro) Online jak tady tak i na mailu billy-twc-tommy@email.cz kde se můžete na cokoli ptát.....:)

S pozdravem,Billy und Tommy ^__^

Huren,Bordel...Und die Liebe 9.KONEC

25. ledna 2011 v 1:31 Huren,Bordel...Und die Liebe/Mußiq-May
autor: MußiQ-May


<Bill>

Seděl jsem nehybně, bez jediného slova, a hypnotizoval jsem Tomovu cukající ruku. Po chvilce si kleknul na zem vedle židle, na které jsem seděl, a obejmul mě. Jeho letmé polibky padaly do mých černých vlasů, ale já jsem jen dál koukal do prázdna.
"Billí, lásko… To bude dobré! Společně to zvládnem, uvidíš!" Nechal jsem se utěšovat jeho slovy, a stékajícími slzami po mých vlasech.
Zorničky se mi roztáhly skoro přes celou tu čokoládu v očích, když jsem si vzpomněl na ten den, kdy jsem se nechal takhle pošpinit! Nemohl jsem nic dělat, jen jsem dělal to, co po mně chtěl. Nemohl jsem odmlouvat, nebo bych dostal ránu, ať do zad, nebo do obličeje, byla by stejně bolestná, ale ne více jak tohle!
"N-ne… Už to nebude dobré, Tome, už ne!" Stekla mi další slza po jemně narůžovělých tvářích. Už jsem necítil to horko, necítil jsem, že mám aspoň 39°C horečky, cítil jsem jen chlad… Chlad a bolest, které v mém těle mezi sebou bojovaly, a probojovávaly se až k místečku na levé straně na mé hrudi. Do srdce! Hodně hluboko, kde obě zůstanou navždy, a budou mi ničit poslední trosky, co z mého života zůstaly.

Huren,Bordel...Und die Liebe 8.

25. ledna 2011 v 1:30 Huren,Bordel...Und die Liebe/Mußiq-May
autor: MußiQ-May


<Bill>

Vzbudil jsem se na Tomově klíně. Bylo mi horko a pálil mě obličej. Okolo byla tma, ale z oken prosvítalo světlo zvenku. Asi jsme tady hodně dlouho. Tom má položenou hlavu na mé, a spokojeně spal. Nedivým se mu, když tady celou dobu musel poslouchat ty malé otravné děti. Otevřely se dveře ordinace, a z ní vyšla malá uplakaná holčička s tatínkem.
"Další, prosím…" Ozval se jemný dívčí hlas, z pootevřených dveří.
"Tomí…" Pokoušel jsem se probudit Toma.
"J-jo… už jsme na řadě?" Promnul si oči. Když se podíval na pootevřené dveře ordinace, jen mlčky vstal, a vzal mě zase do náruče. Vešel se mnou dovnitř, a tam už seděla sestřička. Byla mi povědomá, ale byl jsem moc unavený, a proto jsem zavřel oči.

<Tom>

Když jsme vešli, seděla tam Jess. Asi mě ani Billa nepoznala.
"Kartičku pojištěnce máte?" Ani se na něj nepodívala, a psala dál něco na počítači.
"A-ano…" Vytáhl jsem tu kartičku z kapsy, a podal jsem jí ji. Když opisovala Billovo jméno, chvíli na to nevěřícně koukala, a otočila se na Billa, ale pak nejistě psala dál.

Huren,Bordel...Und die Liebe 7.

25. ledna 2011 v 1:29 Huren,Bordel...Und die Liebe/Mußiq-May
autor: MußiQ-May


<Tom>

Chytal jsem si všechno, co na přípravu snídaně budu potřebovat. Uslyšel jsem nějaký pád z obýváku, kde byl Bill.
"Bille! Stalo se něco?" Přiběhl jsem za ním. Ležel na zemi, a skučel bolestí.
"Není mi dobře… B-Bolí mě břicho…" Pevně stiskl víčka. Běžel jsem do svého pokoje, převlékl jsem si tričko a utíkal zpět za Billem.
"Billí, zavezu tě do nemocnice, dobře?" Vzal jsem ho do náručí, a nesl ven do auta. Posadil jsem ho na sedadlo spolujezdce, a ještě z domu přivezl deku, kterou jsem ho přikryl. Z kapsy jsem vytáhl krabičku s ibalginem, kterou mám u sebe pro případ nouze.
Po cestě se Bill svíjel v bolestech bříška. Nechápu, co se tak najednou mohlo stát.

Konečně jsme byli na parkovišti nemocnice. Zaparkoval jsem a vystoupil z auta. Šel jsem otevřít Billovi. Otevřel jsem dveře z jeho strany auta, a vzal jsem ho zase do náručí. Ani jsem nestihl zamknout auto, a běžel jsem s ním dovnitř.
"Promiňte, nevíte, kde bych našel nějakého dobrého doktora, který by mohl bratrovi pomoct?" Zastavil jsem jednu sestřičku, co šla okolo nás.

Huren,Bordel...Und die Liebe 6.

25. ledna 2011 v 1:28 Huren,Bordel...Und die Liebe/Mußiq-May
autor: MußiQ-May


<Bill>

Moje ruka bloudí v Tomově klíně. Vzdychá do našich polibků, a rukou projíždí po mých zádech.
"T-Tomy... Víš určitě, ž-že..." Nechci dělat nic, co by se mu nelíbilo!
"Ví... Vím to!" Těžce vydechuje. Vyjel jsem rukou po Tomově těle a sjel zase zpět.
"Bože, Bille!" Zakňučel.
"Bože? Bille? Kurva, Tomí, promysli si, koho vlastně chceš!" Začal jsem se smát.
"Že ty do toho musíš vždycky kecat!" Vždycky? Hm... Je to s ním poprvé, ale radši mlčím.
"Nekecám!" Podíval jsem se na něj vytočeně.
"Tak už mlč!" Převalil se na mě, a znovu mě zavaloval svými polibky.
Lehl si na mě a já jsem své nohy omotal okolo něj, čekajíc na to, co se chystá udělat!
Nejdřív jen rukou jezdil po mém těle, a různě mě provokoval. Ten tlak v podbřišku byl děsný! Už jsem to nemohl vydržet.
"Tak dělej, sakra!" Zakřičel jsem na Toma. Jenom se usmál a pomalu ale jistě do mě vniknul.

*flashback*
"Mamí, jdu ven!" zakřičel jsem na mámu.
"Ale brzy se vrať, Bille! Nechci, aby se ti něco stalo!"
"Neboj, do tmy jsem zpátky!"

Huren,Bordel...Und die Liebe 5.

25. ledna 2011 v 1:24 Huren,Bordel...Und die Liebe/Mußiq-May
autor: MußiQ-May
*vysvětlivky:
Popo: německý výraz, znamená "prdýlka" xD xD
d


<Bill>
Ta dívka stála celkem vyděšená ve dveřích. Ani se jí nedivím! Jsme přece bratři, dvojčata...
"P-pardon..." šeptla a odešla.
"Kurva! Bille! Z toho budou problémy jak..." Nenechal jsem ho to doříct a konečky svých prstů jsem mu přiložil na jeho nádherné sladké rty.
"Psssst... Nebudeme o tom mluvit," šeptnu mu do ucha. Jen přikývne. Dám svou ruku zpět a letmo se na něj usměju.
<Tom>
Velmi nepříjemná situace! Kdyby to někomu řekla... Ne, to bych si neodpustil.
Už tady sedíme snad hodinu, ale stále nic. Co aspoň nějaké informace? Otevřely se dveře.
"Máme majitele toho klubu..." Vejde do dveří ten chlapík s čepicí, nebo co to je, na hlavě.
"To je úžasné! Kde je?" Vyskočím ze židle.
"Sedí na chodbě. Chcete s ním mluvit? Ale žádné násilí, pane Kaulitzi." Pohrozí mi strážník a já už kráčím na chodbu. Otevřu pomalu dveře a na židli za dveřmi sedí chlápek. Nevypadá nijak zvlášť nebezpečně. Sedí s obličejem v dlaních. I tak vidím jeho černé brýle. Má krátké blonďaté vlasy, vypadá, že je trochu menší postavy, tedy co se výšky týče. Vypadá, že má celkem i svaly, ale je pravda, že je trochu pevnější...

Huren,Bordel...Und die Liebe 4.

25. ledna 2011 v 0:57 Huren,Bordel...Und die Liebe/Mußiq-May
autor: MußiQ-May


<Tom>

Celou noc jsme byli vzhůru. Pořád jsme si povídali o tom, jaké to bylo, když jsme byly malí kluci. Každý nechtěný dotyk mi poslal motýlky do břicha. Když jsme se přetahovali o misku s popcornem, který jsme si asi ve tři hodiny ráno připravili, byl jsem tak šťastný, že cítím jeho přítomnost, že je tak blízko! Má tak jemnou kůži, tak jemné dlaně a jeho rty mě svádějí k polibku. Dlouhému a něžnému polibku! Jeho tváře jsou tak dokonalé, tak moc jsem mu chtěl po tváři přejet polštářky svých prstů...

"Bille, jsi připravený?" Zavolám na brášku do koupelny, kde se už asi dvě hodiny sprchuje.
"Ještě minutku, Tome!" ozve se. Jasně, to říkal už před hodinou! Zrovna se chystáme do obchodu, aby si koupil něco na sebe. V kapse od kalhot mi zavibruje mobil.
"Ano?" ani jsem se nepodíval, kdo vlastně volá.
"Kaulitz?" Optá se mě tvrdý mužský hlas v telefonu.
"A-ano." Trochu mě to vyděsilo!
"Měl byste Billa přivést asi do hodiny." Když tu větu dořekne, přejede mi mráz po zádech. Nemohu jej jen tak odvést zpět, kde jsou na něj tak zlí! Je to můj bratr! Ne! Prostě ho zpátky nedostanou!

Huren,Bordel...Und die Liebe 3.

25. ledna 2011 v 0:34
Byla už noc a Tom ležel ve své posteli (vedle Billa samozřejmě)... Bill už spal, ale Tom nemohl usnout, pořád se mu něco honilo hlavou.
d<Tom>
Je to divné, vždyť jsme se tak dlouho neviděli a hned... Ale co, byla to jen pusa. Ale ty slova... Nebudu na to myslet. Ale to ho máma opravdu nepoznala? Vsadím se, že ano, a byla jen z toho vylekaná... Když po pěti letech Billa nenašli, ztratila naději, že se objeví. Asi s i s ní budu muset promluvit a nějak jí to vysvětlit. Ale bojím se, že už neuvěří...
Zkoumám Billův dokonalý obličej a jeho plné narůžovělé rty. Přijde mi tak... tak krásný, ale je to můj bratr. Bill tam tak nevinně leží a spí. To je blbost, abych se do něj zamiloval! Nedokážu odtrhnout oči od jeho dokonalé kůže, jeho krásných černých vlasů... Měl bych s ním co nejdříve zajít do nějakého obchodu, za chvíli bude zima. Tedy sníh by měl začít už padat, je prosinec, ale tady to bývá někdy opožděné. Po chvíli přemýšlení nad všemožnými věcmi usnu.

<Bill>
Otevřu oči, a zamrkám. Hned se otočím a můj pohled se zastaví na jeho rtech. My jsme se opravdu políbili? Nikdy... Nikdy mě nikdo tak něžně, citlivě a krásně nepolíbil. Bylo to krásné!

Huren,Bordel...Und die Liebe 2.

25. ledna 2011 v 0:20 Huren,Bordel...Und die Liebe/Mußiq-May
autor: MußiQ-May


<Tom>
Je toho tolik, co bych mu chtěl říct! Ale nejdřív ho z tohoto děsivého místa musím nějak dostat.
"Bille?" Třeba to bude vědět on, jak. Ne, ne, to je pitomost, to už by byl dávno odsud pryč… Podívá se na mě těma jeho úžasně velkýma, čokoládovýma očima.
"A-ano?" Je moc vyděšený, snad ne ze mě?! Ne, to určitě ne, zas tam moc jako ´strašidlo´(jak říká moje babička) nepůsobím, tedy doufám!
"Jak se odsud dostanem, no vlastně, jak tebe odsud dostanu?" Podíval se na mě jako na debila. No, asi to byla opravdu blbá otázka, ale zkusil jsem to…
"T-to nevím…" Sklopil smutně pohled dolů. Musel jsem ho znovu obejmout!
"Víš co? Počkej tady, hned se pro tebe vrátím!"
"Tomy? Kam jdeš?" C-cože? Tomy? Oh, tak milý! Ale je to spíš pro nějakého školáčka… Ty vole, co teď řeším za blbosti? Musím ho nějak odsud dostat pryč!
"Počkej mě tu, možná vím, jak tě odsud dostat…" Sice nemám ani páru, jak ho z této díry odvést domů, ale něco vymyslím… Jdu po schodech k jednomu týpkovi, co stál za pultem.
"Mohl bych si někoho ´Vypůjčit´ domů?" No co, nic lepšího mě nenapadlo. Ale třeba to klapne?!

Huren,Bordel...Und die Liebe 1.

25. ledna 2011 v 0:04 Huren,Bordel...Und die Liebe/Mußiq-May
<Tom>
Zrovna jsem se probudil z děsivých snů. Civím na fotku, co leží na mém nočním stolku.
"Kurva, už je to sedm let. Musím na něj konečně zapomenout!" Na fotce jsem byl já a můj o deset minut mladší bráška Bill. Před sedmi lety, když nám bylo třináct, se ztratil. Moc jsme se měli rádi, stále tu bolest nedokážu překonat.
"Tome! Snídaně!" Ozve se máma z kuchyně a já poslušně jdu.
"Tak, jdeš dneska zase s klukama ven, nebo půjdeš s námi k babičce? Chtěla by tě konečně vidět!" Pche! K babičce? Máma se snad zbláznila. Mám babičku rád, ale mám lepší plány.
"Ne, já nemůžu. Dneska jdeme s klukama..." Rychle si vymyslím nějakou normální výmluvu. Přece jí nevykecám, kam vážně jdem?!
"...jdeme se podívat k Andymu na nějaký nový film." Hm celkem slušná výmluva. I když se takhle vymlouvám často, ale dnes to je o něčem jiným. Přece neřeknu svý mámě, že jdu do bordelu!? Je mi sice už dvacet, ale raději si to nechám pro sebe!
"No jen aby..." podívala se na mě máma tím svým starostlivým pohledem.
"Neboj..." zabručím a jdu odnést už prázdný talíř do dřezu. Když vyjdu schody nahoru do pokoje, zastavím se u malého stolku. Je tam jeho fotka. 


:DDDDD

22. ledna 2011 v 11:04 TWC Comics
Tommy: to bys mi neuděláál!XD
Billy: mnoooo kdybys mě fest nasral tak nwm xD
Tommy: :( *fňuká*
Billy: ne si dělám prdel xD ťutíku......:D

ss

No doprdele :D *a to doslova.......:DDDDD*

22. ledna 2011 v 10:42 | Tommy und Billy *w* |  TWC Picty
Tommy:Jako...:DDD nevěděl sem že to takhle s tim drážděnim Fans přeháníš Bille :DDDD
 Billy:No to víš,Mě to nedá když tě takhle vidím.....:D
  Tommy:No ok no,ale pak se nediv až bude v novinách "Odhalení Incestního vztahu bratrů  Kaulitzů...:D
sss


Mein Gott....>-<

21. ledna 2011 v 21:45 | Tommy |  Oznámení nás,Twincest-Brodhers ^__^
Scheiße!!!!!Jeden doufá že po uzavření známek bude mít klid a ono hovno.....T_____T Árgh! Musim se stresovat jenom kvůli tomu že musim přečíst nějakou ságu rodu blbejch Forsytů..:DDDDDD Jako...ta knížka je stará asi 100 let a tam je na dvě stránky povídání o nějaký krátkozraký bábě co čumí na zaprášenej klobouk na svim fófá a připomíná jí to kočku, a pak hlásá cosik o tom že je neslušné nosit péra na klobouku....:D jako totok nechápu...
Tuhle povinnou četbu jsem měl mít do dneška a proto jsem taky nešel do školi ale to mi jaksi nepomohlo a tak si paní ušitelka Sovová alias ptáčí hnízdo počká do podnělka....T_T supa...

Takže..Dneska začnu kousek Drachen Seele a během týdne zkusím pohnout i & Forever...

Tak mi fanděte bando..:D

Leute...

18. ledna 2011 v 16:56 | Tommy |  Oznámení nás,Twincest-Brodhers ^__^
Čaute lidičky....Srry,že sem teď já ani Billy nepřidáváme žádné povídky ale mám ve škole dost opruz...Njn,blíží se konec devítky a já musim makat...
Na drátě budu opět naplno asik o víkendu,možná i v pátek kdy se mi konečně uzavřou známky..
Takže držte palce dětičky,Tommýk letííííí xDDDDD

Someone,Shoot me'XD

16. ledna 2011 v 10:38 | Tommy *w* |  Picty
:D


Twins :) Sluší jim to :)

14. ledna 2011 v 19:46 | Billy

Bill v naší povídce Drachen Seele :))

14. ledna 2011 v 17:49 | Tommy |  Arts and PhotMontages by Tommy
Tak tohle by mělo přiblížit jak Bill asi tak vypadá :)) Předem upozorňuju Nekopírovat a když už tak jedině s odkazem!!
drachen seelePět set lidí :)

13. ledna 2011 v 16:52 | Tommýýýýýýýýýýk XD
Tak dětičky,dneškem jsme tu měli celkem 5OO lidí :DDD hurááá :DDD

toplist


Drachen Seele 5.

12. ledna 2011 v 23:23 Drachen Seele/Tommy und Billy

ds
Tak další dílek po delší době ;)) doufám že se bude líbit :)

Náhlý Comeback :DD

12. ledna 2011 v 20:49 | Tommy |  Oznámení nás,Twincest-Brodhers ^__^
Tak naše úchylné dětičky,vaše maminka Tommýk který vám píše pohádky je opět zde XDDDD

Bohu žél/Bohu dík jsem talentovky neudělal..Nebyl jsem dostatečně připravený a tak alespoň se mohu připravit na další rok..Co to znamená pro vás?(teda pro ty co maj rádi moje FFky :D )

DALŠÍ FFKYYY xDDDDD 

Tak se těšte buď ještě dnes nebo zítra :D

Váš Tommy x)

Jooo!!

11. ledna 2011 v 21:27 | Tommy |  Arts and PhotMontages by Tommy
Tommý se hlásí že První kolo talentovak udělal :D

Takže na odreago jsem něco udělal v Photoshopinu...:D

:D

Krátká odmlka..T_T''

10. ledna 2011 v 9:05 | Tommy |  Oznámení nás,Twincest-Brodhers ^__^

Bohužél mám Zítra talentovky na Grafickou školu Hellichovku :DDD Sem docela v klidu naštěstí i když to bude o držku....Od 7:30 do 13:30 dřepět na Hellichovce a kreslit dva dny za sebou....T_T ale čtvrtek--->DĚS!!! pohovor+test z češtiny Gramatiky a Literatury + Dějiny umění!!!!XDDDD pomoc!!!!!
Ale i tak kdybych to nedal,zkušenost na další rok ;) :DDD

Co to znamená pro vás..
->Nebudou tu asi do pátku žádný new články.
->Nebudu k zastižení,max večer,ale to budu muset dělat i věci do školy..
->Moje FF budou pokračovat pravděpodobně až od víkendu,kousek toho zkusím psát večer a možná se zde něco oběví..

Ale také se může stát že to neudělam a budu tu dřív..:((
Každopádně....Držte palce...:)

Tak se tu mějte hezky!!


čágéééé Tommý XD 


All it Was /Jednodílka\

9. ledna 2011 v 23:29 All it Was/Haylzee

autor: Haylzee

Dokonce, i když byli v jednom z nejoblíbenějších měst v zemi, Tom našel tichý byt, který se svým bratrem sdílel. Možná to bylo proto, že byl díky tomu všemu shonu neustále v pohybu, zvyklý na zvuk motoru autobusu, na vzlétání letadel, na dívky křičící za každým rohem jeho jméno.

Blbej Hip-Hoper 1.

9. ledna 2011 v 16:31 Blbej Hip-Hoper/B-Kay
blbej hip-hoper
Další FF do mé sbírky :D je vtipná a zajímavá,mě osobně dadchla :D Obvzlačtě mě zaujal nejprve název povídky,to mi bylo hned jasné že si jí musím přečíst :D určitě tedy doporučuji ;)

ps:Díli sem budu přidávat průběžně,mám teď naspěch a nestíham tákže strpeníčko!;D 

S pozdravy a přáním hezkého čtení,Tommýýýýýý XD 

Drachen Seele 3.

9. ledna 2011 v 12:05 Drachen Seele/Tommy und Billy

ds
Tak,jelikož nás potěšil jedem komentář konkrétně od Anett.S jsme se tozhodly napsat další díl a to hned ;) :D tu ho máte :)