Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

& Forever 8.

12. prosince 2010 v 23:13 |  & Forever/Tommy und Billy
aso

Zatím co byl Tom v kuchyni vše jsem si uvědomil.Pustil jsem si k tělu někoho,koho skoro neznám,i když jsme spolu byly už několik týdnů,stále jsem ho považoval za cizího.
Stydlivě se zahalím do dek abych tak zakryl svoji nahotu a sklopím pohled.Je mi trochu trapně..Přece jen,před chvílí jsem zjistil že mě zřejmě nepřitahují jen ženy.Tom mě protíná pohledem načež ke mně vztáhne ruku a pozvedne moji sklopenou hlavu tak aby na mě vyděl.Dlouze se mu zadívám do očí kde může vidět zmatenost a spousty nevyřčených otázek.Mlčky se ke mně skloní a věnuje mi krátký,ale za to něžný polibek.
"Udělal jsem ti něco k jídlu,zlatíčko…"Maličko se začervená a políbí mě na špičku nosu,ale já zčervenám daleko víc.Nemyslím si že je nějak zaskočen tím co se mezi námi stalo což lze snadno posoudit podle oslovení které věnoval mé osobě..Zlatíčko…to je hezké..
Pohlédnu k nočnímu stolku kde najdu na talíři krásně naservírované vafle a hrnek kakaa…Jak ví co mám rád?!Maličko se nahnu nad tou dobrotou a přičichnu si té krásné vůně která mi připomíná dětství.Vafle s kakaem mi vždy dělala moje máma..Hlavně když jsem byl nemocný,to mě obskakovala a rozmazlovala nejvíce.
"Děkuju…"pousměju se a obejmu Toma okolo jeho širokých ramen a nasaju vůni jeho nahého,horkého a hebkého těla.Je mi s ním tak dobře,tak moc mi nahrazuje to,od čeho jsem se ani nevím proč odpoutal.Rodinu .Je to už tři roky co jsem odešel od Simon a Gordona.
Tom se po několika vteřinách vyprostí z mého obětí,vezme talířek a na vidličku nabere kousek sladkého pokrmu který mi pak doslova vecpe do pusy.Slastí se mi rozzáří očka a pokusím se s plnou pusou vykouzlit úsměv ale vypadám spíš jak syslík s tvářemi nacpanými zrničky a bobulemi.Tom nezadrží prudký nával smích u naplno se rozchechtá.Já mám co dělat abych sám usměrnil svůj smích protože bych se jinak kouskem vafle udusil.
Když konečně spolknu ono sousto co zavinilo náš záchvat,Tom i já splyneme svými pohledy v tom toho druhého.Najednou se Tom opět nahne ke mně a jemně olízne mé rty.
"Měls na nich cukr…"Zakření se,lehne si vedle mě podpírajíc se o loket a dál mě krmil dokaď nebyl talířek prázdný.Pak jsme už jen společně dopily už chladné kakao a já se stulil do jeho náruče.
"Mám tě rád Tomi.."Pošeptám mu do ucha a něžně spojíme naše rty.Jemně se hladíme po našich nahých tělech a vydáváme při tom slastné stény.Je to tak krásné,plné lásky,něhy,vášně..Nikdy jsem tohle nezažil.Nikdo mi nevěnoval tolik co právě Tom a to jsme se nemuseli znát bůh ví jak dlouho.


Po nějaké době~
Tom
"Tomi?!Kde mám stíny?!!"Zavolá na mě Bill hrabajíc se v tunách make-upu.
"Jak to mám asi vědět?!Máš jich stovky,musíš tam nějaké mít.."Odpovím stejně podrážděným hlasem kterým se mě zeptal.Už jen slyším vítězoslavný pokřik když ho našel na dně šuplíku k koupelně. "No co říkám.."řeknu si pro sebe ale to by nebyl Bill aby vše neslyšel.Jen zkřiví obličej a vyplázne na mě jazyk na kterém se svůdně blyštěl jeho piercing.
Dnes máme totiž jet za Billovími rodiči kde s nimi strávíme i vánoce a je z toho celý nervní.Vůbec to nechápu,jediný kdo by měl být nervní jsem tady já,já jsem jeho rodiče v životě neviděl,on vyrůstal celé dětství u nich.Maličko se nad ním pousměju a dál si prohlížím katalog Billovích návrhů.Musím říct že má nápaditý styl.
"Hotovo!"Zvolal Bill a prošel se jako modelka na módní přehlídce před gaučem na kterém jsem celou dobu trůnil.Znalecky přivřu oči,našpulím rty a vydám mírné zamručení jako uznání dobře vyvedené práce.Přestane s předváděním,hupsne za mnou na gauč a ovine se kolem mého těla. "Ale nebudeme ještě říkat že spolu něco máme…Jen že u mě bydlíš ano?Asi by je kleplo,i přes to že jsou hodně tolerantní…"řekne naléhavě Bill a líbne mě na tvář,šupajíc opět někam nejspíš do kuchyně aby nachystal vodu a něco na zub na cestu…Přece jen taky to není chvilka z Berlína do Magdeburgu..
"Můžeme vyrazit…."řekl s povzdychem a rozhlížel se po bytě jestli náhodou něco nezapomněl.
Po dlouhém vypravování konečně sedíme v Billově bílé Audině a kufr i zadní sedadla jsou nacpané kufry a nějakými taškami.Nechápu co dělá.Sice tam budeme na týden ale tohle je moc…..jako kdyby měl mít každý den použít 5 trik,kalhot a podobných věcí které jsou v jeho oděvním vybavení nezbytné..
Nastartuje,ale omylem zařadí zpátečku a mi poskočíme dozadu.
"Bille klid…!Co je s tebou?"Pohladím ho po rameni.Byl neobvykle nervózní.Je to dobrý řidič a já jsem za tu dobu co spolu jsme nikdy nepostřehl žádnou větší chybu co se týče řízení.
"Já….Promiň,jsem nějakej nesvůj…to se zlepší……"
"Nemam řídit já?"Nabídnu se.Jedno z mích povolání v životě byl totiž i taxikář…
"Um…Ne to je v pohodě….Budeme si třeba povídat,to mě uvolní."Odpoví a rozhodnutý konečně vezme volant,zařadí a už jedem.Všude ve výlohách obchodů které míjíme je už vánoční výzdoba a v ulicích panuje příjemná,předvánoční nálada.přece jen už je 28.prosince.Během cesty si s Billem povídám o jeho rodičích,o tom co dělal v dětství a o jeho "láskách" které potkal v době puberty.
Po zhruba Dvou hodinách jízdy dorazíme do Magdeburgu .Zastavíme u jedné z mnoha vil stojících u řeky protékající napříč městem.Je tu krásná zahrada s anglickým trávníkem a uprostřed ní je velká vrba pod jejíž větvemi se kolem kmene nalézá půlkruhová lavička.Působí to opravdu půvabně.
V tom už se rozráží dveře a z nich k nám běží nejspíš Billova maminka Simon.
"Ahoj broučku.."Pozdraví Billa ta mile vypadající žena a následně mi podá ruku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čtete naší povídku & Forever??

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama