Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

Bill a Tom gratulují pradědečkovi Paulovi ke 100. narozeninám

14. prosince 2010 v 15:35 |  Tokio Hotel


Paul Pitz měl včera důvod, aby se spokojeně ohlédl za svým plnohodnotným životem. Již teď trvá 100 let - a všichni, kteří ho znají, mu přejí ještě co možná nejvíc pěkných let života. Narodil se 13. prosince 1910, zažil císaře a vůdce, předsedu státní rady a kancléře. V Samswegenu strávil první roky. Se svým otcem pak vyrůstal v Diesdorfu. V roce 1936 se oženil s Charlotte, která zůstala po jeho boku 59 let. Paulova milovaná manželka zemřela v roce 1995. Ale darovala mu dvě dcery, takže teď má dvě vnoučata a tři pravnuky.

Na narozeninové tabuli v sídlu pro seniory Hansapark to včera bylo živé. Po jeho boku byla dcera Ingelore Kaulitz, stejně tak vnučka Doreen Kaulitz nebo pravnuk Willi Kaulitz (11). Jeho nejslavnější potomstvo, Bill a Tom Kaulitzovi, se ozvali odpoledne telefonem z Tokia. 21leté Tokio-Hotel-hvězdy jsou momentálně v Tokiu - poprvé v jejich kariéře. Jejich pradědečkovi pogratulovali pravděpodobně serenádou přes mobil. "Na oba chlapce jsem velmi pyšný,"říká Paul Pitz, který je pozoruhodně vitální.

Oficiálnímu gratulantovi z radnice, starostovi Rüdigeru Kochovi, řekl senior přímo najevo, že původně počítal s Lutz Trümper. "Ale, no dobře, pondělí je pravděpodobně den plný důležitých termínů." Trümper u jeho stolu by měl pro Paula Pitze naprosto jedinečný přípis - koneckonců se jeho vnučka Simone Kaulitz (to je matka Billa a Toma) nedávno provdala za Gordona Trümpera - a ten má stejné příjmení jako primátor Magdeburku.Popisek: Tom a Bill Kaulitzovi, kteří žijí s jejich matkou Simone Trümper v Los Angeles, oznámili včera z Tokia jejich pradědečkovi: "Všechno nejlepší ke 100."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama