Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

Tokio Hotel "Bude to Velká Show"

21. listopadu 2010 v 8:31 |  Rozhovory
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

Fanoušci v Jižní Americe jsou z vaší návštěvy nadšeni. Co jste dělali nedávno?
Bill: Trávili jsme čas ve studiu, zkoušíme, aby bylo vše připraveno. Opravdu pracujeme na tom, abychom poskytli to nejlepší z našich koncertů. Nechceme dát jen dobrou show, ale z nás vydat všechno a překvapit je.
Tom: Lidé se často ptají, proč nám příprava koncertů trvá tak dlouho, a samozřejmě je to kompliment, ale opravdu to trvá dlouho a chcete to energii na přípravu dobré show.
Bill: Na podiu je hodně pohybu, ale především show bude velkolepá, takže doufáme, že uspokojíme naše fanoušky.

Jako kapela jste toho hodně zažili, jste stále nervózní, když jdete na podium?
Bill: Ano, jsme nervózní kvůli mnoha věcem, jako například na tomto turné, nevíme, se co bude dít a jestli stále mají rádi naši hudbu. Můžete to porovnat s tím, jak se cítíte, když se po letních prázdninách vrátíte zpátky do školy.

Máte pocit, že jste se v posledních letech stali lepší kapelou?
Gustav: Rozhodně, máme pocit, že všichni hrajeme lépe, protože hrajeme hodně živých koncertů a také nám hodně pomohly naše turné. Rozhodně jsme se hodně naučili z koncertů.
Georg: A přestože jsme nikdy neměli hudební lekce, můžete to vidět sami, myslím tím poslouchání starého a nového alba, které zní lépe.
Bill: A máme hodně kritiků, říkají, že neumíme mluvit anglicky nebo že naše angličtina je příliš nízké úrovně..ale my se o to nestaráme. Myslím tím, že nejsme jenom muzikanti a skladatelé; jsme čtyři normální kluci, kteří milují dělat hudbu. To je to, s čím jsme za ta léta s trochou lekcí hudby přišli..a na vlastní pěst.

Máte pocit, že tohle je VÁŠ rok?
Gustav: Ano, je náš.
Tom: A dáváme z nás to nejlepší, abychom ho úspěšně ukončili.
Bill: Nezáleží na tom, jestli půjdeme v popularitě nahoru nebo dolů, protože s Tokio Hotel očekáváme pokračovat na dlouhou dobu, ale tohle je důležitý rok. Vidíme to jako živý rok, ukončíme ho tím, že pojedeme do Jižní Ameriky. A doufáme, že to bude nezapomenutelný zážitek.

Stali jste se také skvělými přáteli?
Bill: Ne, vždycky jsme byli skvělí přátelé.
Tom: Musíte být dobrými přáteli, když jste v kapele, trávíme spolu tak moc času, takže to nemohlo být jinak. Jsme přátelé od začátku jako školní kapela, to znamená, že od začátku po skvělé koncerty, které jsme měli a vždycky jsme byli spolu.

Hráli jste také ve Spojených Státech. Jak vnímáte úspěch, který tam máte?
Bill: To turné bylo velmi dobré, ale cestování po Evropě nám dává pocit domova. Nevykládejte si to špatně, ale jsme šťastní, když jsme v letadle cestujeme nějak jinam, ale když dorazíme domů, je to velmi dobrý pocit.

A kdy máte v plánu si vzít dovolenou?
Bill: Konečně to budeme schopni udělat na Vánoce, poté, co strávíme tyto dny s našimi rodinami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama