Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

& Forever 2.

19. listopadu 2010 v 21:19 | Tommy und Billy |  & Forever/Tommy und Billy
Tommy und Billy

Bill
Po půl hodině strávené neustálím šťoucháním do Toma aby neusnul nám konečně přijelo Taxi."Tak poť Tome..Máme tu odvoz a pak tě necham spinkat..."řeknu zoufale a s povystrčeným jazykem jsem vymýšlel jak Toma dotáhnout z lavičky až k autu tak aby jsme oba neskončili na zemi.Přece jen je to k Autu 5 metrů..nakonec se Tom umoudřil a s úsilím se chytil kolem mého krku a použil mě téměř jako chodítko..Hned co dojdeme k autu,otevřu dveře a Toma do nich pohotově nastrkám.
"Kam to bude?..."zeptá se nerudný řidič a kouká na mě zpětným zrcátkem jak se snažím Toma dostat do vzpřímené pozice.
"Straßburger Straße prosím.."
"jééééééé......"hučí Tom vedle mě pozorujíc vánoční výzdobu v jedné z výloh na ulici a já mám pocit že se propadnu do země..V takovýhle situaci jsem fakt ještě nebyl.
"Váš přítel se asi trochu napil že?.."zeptal se řidič s mírným úšklebkem.
"Přítel?...kamarád a to ještě nevím jestli vůbec.."odpovím mu podrážděně...Proč přítel?Já mu dam přítele sem snad na kluky?..!
Když konečně zastavíme zaplatim taxikáři
a vydáme se opět na strastiplnou cestu ke dveřím.
"tady stůj."řeknu rázně Tomovi a opřu ho o zeď.Rychle vyhrabu z kapsy klíče,otevřu ale když se otočím najdu Toma na zemi skoro spícího.."Tome ne!Poď deme!"řvu na něj a z oken na nás začínají upoutávat svou pozornost lidi které jsme svou Nacht akcí zřejmě vzbudily.Ratši rychle zapadnu do dveří.
"poď,pojedeme výtahem."
"Jehéééé výýýýtáááh!"Zařve Tom.Jeho věta se musela roznést celým barákem.Teď si už fakt připadám jako s malým dítětem které nikdy nevidělo výtah.
"JO výtah tak už přestaň řvát!"nacpu ho do toho úzkého prostoru a zmáčknu páté patro.
"Ach bože konečně!"Zařvu pro změnu já když se konečně dostaneme do cíle.Otevřu dveře od svího bytu.Konečně si mohu oddechnout.
"Kde to smé?......"ptá se Tom a je vidět že by to už nejradši zalomil.
"U mě doma Tome.."
"Aháááááá...."
Už ratši nic neříkám a zavedu Toma do obýváku.Už mi došlo že nechávat ho o opřeného či sedícího nemá žádnou cenu a tak jsem ho rovnou nechal sednout na koberec.
"Tohle je tvrdý,tady spát nechci."řekne nafučeně a mě už prdaj nervy.
"To ani nebudeš Tomíku............!"rychle přejdu ke gauči a rozložim ho."tak poď ty..." popadnu ho pod ramenem a hodim rychle na gauč.
"To už je lepčííííííííí"rozplývá se napitý Tom a upadá do hlubokého spánku.Chrápe.
"Tak.A je to.Převlíkat tě už fakt nebudu spi si v tomhle,ráno tě stejně pošlu domu."
První co udělám hned co Toma uložím je že hned zalezu do koupelny.Ratši se zamknu,co kdyby se ten ožralej týpek probudil....Vysvleču ze sebe oblečení a zapadnu pod sprchu.Pustím na sebe horkou vodu a snažím se uklidnit.
"Bože jak mě mohlo jenom napadnout,Brát si cízího,ožralýho kluka domu!!Probudim se a budu mít byt vybílenej a nebo mě picne a nebo...se prostě probudí S bolestma hlavy."
Po vykonání hygieny vylezu ze sprcháče a při pohledu do zrcadla se zděsim.Úplně jsem zapoměl že sem se neodlíčil...."bezva!"Vyjeknu,popadnu svoje odličovací nářadí a začnu si pucovat stíny,rozpatlané po celim mim obličeji.Když už je vše hotovo a já opět vypadam normálně,vklouznu do boxerek a dlouhého volného trika velikosti XXL,mám rád na noc něco volnějšího a tyhle trika sou nejpohodlnější a vklouznu konečně do postele.Před spaním ještě chvilku přemýšlím a nadávám si do nemožnejch,neinteligentních a nemyslících idiotů ale pak mě přece jen přemůže spánek a uvede mně do říše snů.

Tom
"kde to kurva sem?!"mžourám po luxusně zařízeném obýváku a vůbec si nemůžu za živýho boha vzpomenout jak sem se sem dostal.Asi sem se zase ožral...Jo to bude tim..Postavim se a snažím se rozkoukat.Přepadávají mě příšerné návaly bolesti hlavy a
nevolnost."do prdele kam ses to Tome zase dostal...Kohos to včera sbalil..."Procházím se po bytě,otevírám dveře a koukám se všude možně po někom kdo by mi to všechno mohl vysvětlit.Když otevřu dveře hned naproti dveřím od koupelny trochu zděšeně vyvalim oči.Na posteli spí ten extravagantní kluk z baru kterého si ještě matně pamatuju,jenom v boxerkách a vytahanym triku.
"Cože Ty?!!!!!!"Zařvu a ten chudák leknutím spadne z postele.
"Co tady k sakru děláš!"
"To fakt nevim!Doufam že mi to řekneš ty!"
"Ty si nic nepamatuješ?!Byl si ožralej jako hovado,nevěděl si ani kde bydlíš a musel sem tě táhnout přes půlku Berlína navíc k sobě domu!"
Vysype to na mě a mě se konečně vrací útržky oné vášnivé noci.
"mm..to je skvělý."Odpovim mu na to a sjedu po zdi na zem.Chvilku na sebe tak čumíme.
"Chceš snídani?....."Vypadne z Billa.Já trochu natočím hlavu na stranu.
"No víš...mě by spíš bodnul obklad na hlavu....Nechci ti tu snídani zase vrátit..přece jenom...Kocovina."Odpovím mu na to po pravdě se zářivým úsměvem na tváři.
"mm..fajn."řekne a okamžitě se zvedne z podlahy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tokiovka Tokiovka | E-mail | Web | 20. listopadu 2010 v 11:13 | Reagovat

Honem dáál :-) ♥

2 Tommy Tommy | 20. listopadu 2010 v 12:13 | Reagovat

^^ Asi se dočkáš ještě dnes :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama