Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

& Forever 1.

19. listopadu 2010 v 18:36 | Tommy und Billy |  & Forever/Tommy und Billy
Tommy und Billy
No tak tohle je naše první společná FF..:D doufáme že nám to pude a bude se vám to líbit...:D

Tom
Znaveně si protřu oči štípající od kouře který zahaluje celý tento noční music bar. V poslední době zde trávím většinu času.Nemám nikoho,žádnou rodinu jen přátele, kteří se tak jen tváří. Jediné z čeho mam trochu peněz na živobytí je moje né příliš populární kapela,která po večerech hraje v tomto klubu, ale za tyhle prachy sotva zaplatím nájem svého "velkého" bytu.
Rozhlížím se kolem sebe.Nikoho neznám.

V tom do baru vejde někdo další.Vysoký,asi 20ti letý muž.Vypadá dost extravagantně..černý, kožený, delší kabát, kožené, černé kalhoty, havraní vlasy spadající do čela a černě obtažené oči.Měl spoustu piercingů. Bylo vidět že na to měl.Všechny ty doplňky musely stál majland..Odpoutám od něj svojí pozornost,dopiju zbytek mého drinku a vydám se pro další."ještě jednou"zavolám na barmana přes hluk v místnosti a posadím se.
"Mojito prosím.."houkne někdo vedle mě.Bolí mě hlava a tak se jeho zavolání zdálo jako volané přes megafon.Otráveně se otočím a spatřím toho muže který před chvíli přišel.Jen se na mě trochu pousměje a dál si hledí svého drinku.Trochu si povzdechnu a když i přede mě je dána sklenička s nazelenalým obsahem,odejdu zpátky na místo kde obvykle sedávám.Je mi trochu líto že sem odešel..Přece jen mě k tomu neznámému něco táhlo... Posadím se a podepřu si znaveně hlavu rukama..Už mě to tu unavuje...ani na to pití za chvilku mít nebudu..
Uběhne asi pět minut.Pořát toho muže s trochu až zženštilými rysy pozoruju.Je mi to až blbí jak na něj zírám ale nemůžu si pomoct.Najednou se zvedne a jde mim směrem."sakra.."napřímím se a začnu se dívat jinam ale stejně bylo evidentně jasné že sem na něj celou dobu zíral..
"mohu?"
Bill
ten týpek nevypadá moc v pohodě..pomyslím si při pohledu na toho asi 20ti letýho kluka s rasta copánkama..Vypadal celkově dost sklesle a když mu po chvíly donesly pití zase zalezl do jednoho zapadlého koutu baru a opět zíral do prázdna.Je mi ho celkem líto i když by mi ho líto bejt asi nemělo.Nemůžu posoudit ani co ho trápí jestli ho něco vůbec trápí...Znovu se otočím ke svému pití
a snažím se na to zapomenout a vnímat spíš atmosféru,kterou zde navozovala rytmická rocková hudba. "kašlu na to...."řeknu si pro sebe,popadnu drink a vydám se směrem k tomu klukovy..na vteřinku jsem viděl jak na mě zíral a pak rychle odvrátil pohled co mě ještě více povzdudilo v tom abych k němu šel.
"mohu?" zeptám se ho.Je vidět jak moc si hraje na nezaskočeného.
"um..jo."odpověděl.Na nic jsem nečekal a přisedl si naproti němu.
Je docela ticho…Znervózňující ticho…"co seš tak skleslej?"nenapadla mě žádná jiná otázka ale i tak byla dost trefná,Zajímalo mě to.Svoji zaskočenost teď už nemaskoval.
"Vypadám tak?"zeptá se a položí si hlavu na ruce složené na stole.
"jo..."odpovím a doufám že se trochu rozhoupe..nesnáším trapné chvilky kdy si dva neznámí lidé neví co říct a vypadá to že se tak stane..
"mám problémy..spoustu problémů.."řekne a skoumá svůj drink,cinkajíc do něj nehtem.
Podívám se na něj a trochu se pousměju nad tím jak šilhá na skleničku s alkoholem.."to mě mrzí.."řeknu upřímě a zaujmu stejnou pozyci jako on.Musíme vypadat vtipně.Jako dva otrávený,znuděný chlapečci hrající si na velké kluky.Po chvíly na mě konečně neznámí upře svůj pohled.
"Proč si vůbec přišel?.."Tak tahle otázka mě fakt zaskočila..Je to fakt,proč by někdo chodil za úplně neznámim člověkem..nevím co mu na to mam říct.."t-to není důležité.....Jsem Bill."vykoktám a napřímím se se vztaženou rukou.
"Tom.."řekne jednoduše a ruku přijme."Hele sorry asi pudu ven.."řekne a postaví se..trochu se motá.Asi toho měl trochu víc.
"Počkej pomůžu ti...ještě někoho zalehneš.."vstanu a vemu ho kolem pasu.On asi mojí pomoc uvítá protože mě hned vzal kolem ramen a společně jsme dovrávoraly ven z klubu.Je už docela zima.
"Díky.."řekne a znaveně sebou sekne na lavičku opodál.Pomalu k němu dojdu sednu vedle něj."Čím se vlastně živíš?.."
"Hraju tady.....v tom klubu se svou kapelou.."Mluví maličko z cesty..
"kolik si toho prosimtě vypil.."vyzvídám starostlivě..mam strach že ani nedojde domu..
"Mmmm...Toť otázka....jsem tuu...od asi..nevim.Ale vim že toho bylo dost."tak to je bezvadný.Ten by si v tomhle nedošel ani na záchod.
"Víš co?Doprovodim tě k tobě domů jo?"
"Domůů?"vyvalí na mě oči,stratí rovnováhu a překlopí se na mě.Bože do čeho sem se to zaplet.."Jo domů..K tobě domů kde bydlíš?"sem už trochu zoufalej..tohle vypadá na dlouho..no aspoň mám o večerní program postaráno.
"Kde bydlim?"
"No to se ptám já tebe.."
"ummmm..."to bylo vše co jsem z něj dostal..a asi z něj ani víc nedostanu.V klubu nebylo tak znát jak na tom doopravdy je...Teď to asi všechno doběhlo..Co s nim teď mam asi dělat?...Nechat ho tu nemůžu,v baru taky ne to by ho pak stejně vyhodily až by zavíraly..Už mě napadá jenom jedno..."Tak poď..."popadnu ho kolem pasu a doslova ho táhnu přez park k silnici,kde Toma opět posadím na lavičku,vytáhnu mobil a zavolám nám taxi.
"Chce se mi spááát.."vydá ze sebe znaveně Tom a lehle si na lavičku.
"Né spát teď fakt nebudeš."řeknu přísným hlasem a snažím se ho narovnat.
No to bude ještě zajímavý…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tokiovka Tokiovka | E-mail | Web | 19. listopadu 2010 v 19:00 | Reagovat

Jeej...to je krásný...a zajímavý...určitě to musíte dopsat :D zajímá mě co bude dááál!!! ♥

2 Tommy Tommy | 19. listopadu 2010 v 19:08 | Reagovat

Děkujeme ^^

3 billy billy | 19. listopadu 2010 v 19:09 | Reagovat

No to si musíš počkat.... XDDDD

4 Tommy Tommy | 19. listopadu 2010 v 19:11 | Reagovat

Billy:Ták ták :D

5 Tommy Tommy | 19. listopadu 2010 v 19:11 | Reagovat

Ale né dlouho ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama