Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

Don't Tell Mom 9.

17. listopadu 2010 v 21:41 |  Don't Tell Mom/ cynical_terror & undrockroll
autor: cynical_terror & undrockroll

16 let, Schrei tour

Tom odtáhnul závěs stranou a Billovy oči se otevřely. Díval se, jak se jeho bratr propašoval do jeho postele a tiše zasténal.
"Tomi, ne," řekl Bill ospale. Posadil se, ale Tom se naklonil a zatlačil jej zpět na matraci. Byl teplý a voněl jako domov, Bill ho nemohl odtlačit zpátky. "Tomi, co to děláš?"
"Tiše," řekl Tom a posunul se dolů. Sklonil hlavu a líbal Billův krk, dýchal na něj a lisoval jejich těla dohromady. "Prosím," vydechl.  
Tom otevřel ústa, horká a vlhká, na Billově krku a oba zasténali.  
"Slíbili jsme si, že to nebudeme dělat," dostal ze sebe Bill. "Ne v autobuse, je to příliš nebezpečné."
"Nechci to dělat,"  řekl Tom. "Jen mě nech… čichat tvou vůni."
Bill se usmál a cítil, jak se mu kroutí prsty u nohou. "Je to tak dlouho, Tomi. Udělám něco špatného… Opravdu bys měl jít. Jdi spát."
"Zatraceně nemůžu spát, neslyšíš Georga? On tak nahlas chrápe," odpověděl Tom, olizoval Billův krk a proplétal dohromady jejich prsty. "Zní to jako by, já nevím, umíral."
"Hm," řekl Bill, otočil tvář a spojil jejich rty. Líbali se pomalu, prsty navzájem zkoumali svá těla. Bill si hlasitě povzdechl, tichý sten unikl přes jeho rty. "Ach bože."

"Šššš." Tom přitiskl své tělo dolů, navzájem si o sebe třeli svá vzrušení. Cítil takové teplo, cítil se daleko lépe než na své vlastní palandě. Život na palandách nebyl nic proti životu doma. Tomovi chyběla jeho postel, chyběl mu jeho pokoj. Stýskalo se mu po Billovi ve své posteli, ve svém pokoji. Chytil Billa za bradu a zatlačil svůj jazyk dovnitř, olizoval jeho horní patro a zuby. Bill se usmál do vlhkého polibku a zasténal. 
"Bože, Tomi, jsem z tebe tak… tak zatraceně…" zamručel Bill a pevně si Toma přitáhl ke svému tělu. "Jsem rád, že jsi přišel. Byla mi zima."
"Máš tu teplo, nelži," ušklíbl se Tom.
"Fajn, byl jsem opravdu nadržený."
"Oh, opravdu?"
Bill protočil oči a odtlačil Toma pryč. "Ale teď vážně, nemůžeme…"

Tom cestoval prsty po Billově  těle, cítil, jeho jemnou kůži a pevné svaly na jeho břiše a stehnech. Nebyli spolu, opravdu spolu, celý týden, a Tom měl pocit, že z toho zešílí.
Chtěl dovnitř Billa. Pohladil Billa přes jeho boxerky a řekl, s úsměvem. "Jen jeden polibek. To je všechno, co chci."
"Jo, fajn," řekl Bill, prohnul se proti doteku. Tom ho pohladil víc a on si povzdechl. "Dobře, jen jeden polibek."
"Mmm…" Tom políbil Billa na bradu a na ústa, olízl jeho spodní ret. "Ty víš, že budeme potřebovat víc než jen jeden."

Bill by se zasmál a souhlasil by, ale Tomova ústa byla na těch jeho dříve, než o tom mohl vůbec přemýšlet. Jejich ústa se otevřela, jejich jazyky se setkaly a oni se spolu pohybovali na posteli. Byli na tenkém ledě a oba to věděli. Jakmile se začali líbat, bylo těžké přestat.

Byli málem přistiženi už  několikrát, když bydleli s kapelou ve městě. Stačilo, aby Tom Billa vydráždil polibkem a než se nadáli, byli k sobě přitisknutí, napůl nazí, zmítali se kdekoliv, kde bylo nějaké místo na lehnutí.

Bylo to vzrušujícím být téměř přistiženi, ale oba postrádali soukromí svého domova. Poslední večer doma strávili balením. Bill potlačil nutkání hlasitě zasténat, když Tom vklouzl rukou za zadní stranu jeho boxerek. Bolestná touha byla zpátky, touha, které mohl ulevit jedině Tom. Klouzali spolu, pohybovali se spolu, nohy měli propletené.  
Tom pohladil Billův vstup a ten zalapal po dechu. "Ne," zašeptal.
"No tak. Nebudu nic dělat."
"Ty už něco děláš," Bill zvedl obočí a zatnul svaly na zadku. Tom zatlačil přesně proti dírce. Bill si povzdechl a vzdal se. Mohl by se ovládnout. Mohl být potichu. "Ach, Tomi…"
"Já vím, vím, že se ti to líbí," řekl Tom. "Cítíš se opravdu dobře."

Bill přikývl, Tomův prst byl opravdu dobrý. "Ale… přestaň. Budu chtít víc."
Tom vysunul prst a vytáhl ruku zpod Billa. "Dobře, já jen…" Sunul ruku dolů  po Billově břiše a Bill téměř vyjekl. "Ne?"
"Já-"

Dvojčata ztuhla, když  uslyšela pohyb mimo palandu.

"Bille, jsi vzhůru?"
Byl to Gustav. Tom skočil na druhou stranu postele ve chvíli, kdy Gustav odsunul závěs. "Ehm…  co děláte?"
Bill zrudl, odvrátil pohled, přitáhl si přikrývku až k bradě. Tom rychle přemýšlel a řekl: "Jen tu sedím s Billem. Zase se mu stýská po domově."
Bill tupě přikývl a Gustav na ně pevně zíral, pak povytáhnul obočí. "Ooooookay,"  řekl. "Nemáte moje sluchátka? Georg chrápe a já z toho asi zcvoknu."

"Um." Bill byl stále rudý, ale přikývl a natáhl se pod svou matraci a hledal sluchátka. "Tady jsou." Gustav si je vzal, ale neotočil se. Zíral na dvojčata, Bill mohl téměř vidět, jak mu to v hlavě šrotuje. "Co?"
Gustav se naklonil dopředu. "Je to v pořádku, že se ti stýská, Bille. Stává se mi to taky. Máš štěstí, že máš s sebou Toma, víš?"
Bill se pousmál. "Jo, já  vím."

Gustav Tomovi věnoval nejapný  pohled a pak zatáhnul závěs. Dvojčata se opět ocitla ve tmě  a slyšeli, jak Gustav odchází pryč. Ani jeden z nich se nepohnul.

"Co?" zašeptal Bill.
"Bojím se, že se vrátí."
"Jen pojď sem," řekl Bill a tahal za Tomovu nohu. "Stýská se mi po domově."
"To bylo tak těsné,"  řekl Tom tiše. Pomalu vylezl zpátky na Billa a políbil ho na bradu. "Bylo to… Jo, nebudeme to dělat znovu."
"Děláš to znovu!" Bill se tiše zasmál, odvrátil hlavu pryč. "Ty jsi…"
"Šššš." Tom přitiskl dva prsty na Billovy rty, Bill se ušklíbl a vsál je dovnitř. Tom zasténal a pokusil se je vytáhnout zpět, ale Bill je držel pevně, lehce se otřásl. "Bille, přestaň s tím. Nemůžeme to dělat, sakra. Ne tady."

Bill se zamračil. "Fajn, promiň."
"Dokonči to."
"Možná." Bill si Toma opět přitáhl a tvrdě ho políbil, olizoval jeho rty. Miloval Tomovu chuť a chtěl víc. Věděl, že se musí držet zpátky. "Bože, okay, promiň. Stačí, oh!"
"Co?"
"Hotel tenhle víkend." Bill nakrčil nos na Tomově tváři. "Pak… pak…"
Tom se zamračil. "Pak co?"
"Pak můžeme být spolu, idiote." Bill políbil Tomovu tvář a vzdychl, vysoukal se zpod něj. Tom ho pohladil po vlasech, obličeji a krku. Věděl, že musí odejít.

"Dobře, dobře,"  řekl Tom, stále se dotýkal Billa. "Můžu počkat."
Bill se široce usmál. "Jsi tak hodný, Tomi. Tak dobrý chlapec."
Tom si odfrkl a pohodil hlavou dopředu. "Za pár dní budu opravdu, ale opravdu špatný."
Bill si povzdechl, zasténal a vtiskl Tomovi na ústa poslední polibek, horký, dlouhý a vlhký.  "Dobrou, Tomi."
"Dobrou noc, Bille."  Řekl Tom. "Mysli na mě."
Bill se zasmál. "Víš, že budu."

***

Tom zasténal a přidržoval si Billa pod sebou, zaklel, když přirazil hlouběji než předtím. Měli na to celou noc, a teď byl Tom konečně v Billovi, všechny předehry hodili za hlavu a oba byli připraveni jít na to.

"Kurva, ano," zasténal Bill. "Udělej to Tomi, prosím."

Tom se odtáhl a opět znovu přirazil, tvrdě a drsně, a vzlyknul Billovo jméno. Bill ho svými svaly rytmicky svíral, byl to trik, který během roku zdokonalil, a Tom se musel zastavit, aby se tomu nepoddal a neudělal se.

Nemohl to dopustit, udělat se po pár přírazech, jako to dělal, když byli mladší. Teď  v tom byli o tolik lepší, téměř profesionálové. Sex by tím lepší, čím víc ho provozovali, a provozovali ho, jak jen mohli, pokud to bylo bezpečné. Poslední věc, kterou chtěli, bylo nechat se chytit a přijít jeden o druhého.

"Tvrději, tvrději,"  řekl Bill, měl rozšířené oči a rukama svíral Tomova ramena. "Kurva, musíš to udělat tvrději."
"Uf," zabručel Tom, tlačil se na Billa a stiskl jeho stehna. "Sakra, udělám se tak rychle."
"Ne, ne," vydechl Bill. "Vydrž ještě."
"Budu se snažit…" Tom se odmlčel, jeho mobil vyzváněl a vibroval na nočním stolku. Povzdechl si podrážděně a koukl na displej. Byla to jejich matka. "Kurva."
"Kdo je to?" Billovi přeskakoval hlas.
"Máma… je to máma, už zase," zasténal Tom.
"Zase?" Bill téměř panikařil, sevřel svaly kolem Tomova penisu. "Co když se něco stalo?"
"Nic se nestalo."
"To nevíš," zafňukal Bill. Tom znovu zasténal, rozhodl se, že neztratí svoji tvrdost. "Zvedni to."

"Fajn, i když nejsem hotový,"  řekl Tom. Bill jen přikývl a Tom se naklonil a zvedl mobil. "Mami, něco je špatně? Oh, nic? Tak co se děje?" Tom položil ruce na sluchátko a zašeptal Billovi. "Nic se nestalo, říkal jsem ti to."

Bill se skoro rozesmál, Tom byl ještě hluboko uvnitř. Hodně hluboko, k Billovu zděšení, Tom se odtáhl a překulil se na záda, stále velmi tvrdý. Bill zafňukal a zíral na Toma.

"Jo, všechno jde skvěle,"  řekl Tom. Bill k němu přilezl, rukama pohladil jeho stehna a dotkl se jeho penisu. Tom zasténal a odpálkoval Billovy ruce pryč. "Ne, mami, jsem v pořádku. Proč bych neměl být? Turné je skvělé."

Bill našpulil rty, když Tom pokračoval v hovoru s mámou. Bylo zřejmé, že se nic nestalo, Bill si pomyslel, že jejich matka je poslední dobou divná, v dotazování a znepokojování se pro nic za nic. Byla velmi znepokojena jejich odjezdem na turné, ve skutečnosti měl Bill pocit, že jí nejvíc vadilo, že budou spolu sami, bez jejího dohledu.

Simone je doma stále pozorovala, ne nevlídně, ale s podivným výrazem v očích. Bill věděl, že je milovala, věděl, že o ně hodně pečuje, ale bylo zřejmé, že si myslí, že se mezi chlapci něco změnilo.
Bill zíral na Tomův penis, vnitřnosti ho bolely. Něco se opravdu definitivně změnilo. Vylezl na Toma, rozkročil se mu na klíně a odmítl se nechat odtlačit pryč. Tom zakoktal odpověď mámě a Bill se zašklebil, chytil Tomovu erekci a zvedl se do kleku.

Tom odtáhl mobil pryč.  "Bille… ne," zamumlal. Ale Bill se posadil a přijal Tomův penis do sebe. Tom zasyčel, mobil mu téměř spadl a chvějící  se rukou popadl Billa za boky.

"Ach," vydechl Bill a plně se Tomovi na klíně posadil.
"Sakra," dostal ze sebe Tom. Opět si dal mobil k uchu a snažil se ovládnout svůj dech. Bill seděl na jeho penisu. "Uf… Mami, myslím, že budu končit, jsem unavený."
"Nezníš unaveně. Kde je tvůj bratr?" Zeptala se Simone na druhém konci linky.
"Je někde tady," odpověděl Tom. Bill se usmíval a pravidelně se pohyboval, šukal se sám. Tom tiše zasténal. "Můžeš mu zavolat, jestli chceš."

Bill rychle zavrtěl hlavou.

"Ale myslím, že spí," dodal Tom.
"Ty myslíš? Ty to nevíš?" zeptala se Simone.
"Ne," řekl Tom. "Nejsem jeho chůva."
"Já vím, že ne,"  řekla Simone tiše, ale rázně. "Jen jsem myslela, že sdílíte jeden hotelový pokoj. Jost mi říkal…"

Tom zatřepal hlavou, jen se chtěl zbavit telefonu a vyšukat z Billa duši. "Jo, no, někdy máme každý svůj pokoj jako dneska. Máme vlastní pokoje. Je to odměna, nebo tak něco."

"David mi volá pokaždé, kdyže zastavíte a dá mi čísla vašeho pokoje, je legrační, že tvoje a Billovo jsou tak podobné. Dokonce úplně stejná čísla?" Poznamenala Simone.
"Bože, jsem tak unavený, mami," řekl Tom nahlas. "Promluvíme si zítra, ano?"
"Tome, počkej…"
"Dobrou noc, mami."
Simone zaváhala. "Dobrou noc. Miluju tě."

Tom položil mobil a hodil jej zpátky na stolek. "Za to mi zaplatíš," řekl Billovi.
"Co?" Bill na Tomovi blaženě jezdil. Měl ruce složené na hrudi a kymácel se a houpal. Tom byl téměř ztracený při pohledu na Billa, skoro si chtěl lehnout a nechat ho to dokončit. Nicméně…

"Okay," řekl Tom tiše, chytil Billovy boky a položil ho na postel. Bill zalapal po dechu a zasténal, bojoval svými pažemi a škrábal Tomovi záda. Tom to ignoroval a tvrdě do Billa přirazil, rychlým a svižným tempem. Bill protočil oči a zasténal hlasitěji, než do té doby Tom slyšel, hlasitěji, než Tom vůbec pamatoval. Tom se usmál, cítil, jak se uvnitř Billa ještě zvětšil. "Kurva, Bille, ještě chvíli pokračuj a…"

"Ty jsi… Ach bože…" Bill opět zasténal, chytil se za hlavu. "Tome, je to úžasný pocit, zapomněl jsem, ach bože…"

Tom přitiskl celé tělo na Billa, třel svou hrudí o Billovu, a přirazil tak hluboko, jak jen mohl. Bill se snažil prohnout do oblouku, snažil se pohybovat spolu s Tomovými přírazy, ale Tom ho pevně držel.

"Nech mě se hýbat," zafňukal. "Chci se hýbat proti tobě, Tomi."

Tom zasténal a nechal mezi nimi kousek prostoru. Bill se okamžitě prohnul nahoru, zatímco Tom opět hluboko přirazil, oba zasténali. Bill miloval, když Tom převzal kontrolu, miloval, když se mohl jen svíjet na jeho penisu.

Brzy oba lapali po dechu a pevně se svírali, jejich orgasmus se blížil. Tom chytil Billovy boky a plně na něj dosedl, přesně na jeho bod, Bill z toho téměř zemřel. Zakvílel a zakryl si tvář rukama, měl pocit, jako by ho Tom uvnitř poškrábal na velmi citlivém místě.

Bill si povzdechl a snadno dosáhl svého orgasmu, vzepřel se vpřed a chytil Toma za ramena. Stiskl uvnitř jeho penis, zavřel oči a natáhl krk. Tom zalapal po dechu a pohladil Billovo sperma na jeho břiše, trochu ochutnal. Usmál se a Bill otevřel oči, nechal ven vyjít slabý vzlyk.  
"No tak, pojď taky," zašeptal Bill, štípnul do jedné Tomovy bradavky. Tom zavrčel a málem shodil Billa z postele, když přišlo jeho vlastní uvolnění. Udělal se uvnitř Billa, potom se odtáhnul a pokryl Billovo břicho teplou tekutinou. Bill se usmál, natáhl se a pohladil Tomův penis. Tom se zachvěl, odtáhl se a přerývaně vydechl.  
"Kurva, to bylo," řekl Tom roztřeseně, opřel se o lokty, "nejúžasnější-"
"Ne, to ne," řekl Bill.
"A kurevsky dobré," dokončil Tom, dotkl se vrcholku svého penisu a zamrkal. Převalil se a natáhl se pro cigaretu. Bill zvedl zapalovač a zapálil mu ji, vdechl cigaretový kouř.
"Teď mám hlad," zašeptal Bill, vzal bratrovi cigaretu, potáhl z ní a kouř vyslal ven nosem. "Tak zatracený hlad… Ooh, a žízeň taky."
Tom si vzal cigaretu zpátky a dlouze potáhl. "Ježíši, nevím, jestli budu schopen vstát."
Bill se zasmál. "Už jsme měli i lepší."
"Ne moc," řekl Tom, vyfoukl kouř. "Cítil jsem to až v palcích u nohy."

Bill se usmál, převalil a políbil Toma na bradu. "A co tenkrát u babičky?"

Tom těžce polkl. "No, to bylo jen…" Tom nemohl najít to správné slovo, co to bylo. Byli u babičky na víkend a využili toho, že každý večer chodila spát brzy. Měli několik pikantních večerních setkání a večer před odjezdem byl nejlepší.  
"Bylo to mysl otupující," dodal Bill. "Přísahám, že jsme babičku probudili."
Tom se zašklebil. "Ta by zaspala i zemětřesení."
"Byl jsem hlasitější než zemětřesení," řekl Bill. Pohladil Tomovu hruď. "Přinutil jsi mě křičet, byl jsi příliš neslušný."
Tom zavřel oči a usmál se. Dělali to v kuchyni, na stole. Tom začínal být znovu tvrdý, jen na to pomyslel. "Bille…"
Bill zapředl a přitulil se. "Podej mi kolu z minibaru, Tomi. Prosím."
Tom zasténal. "Je jen pepsi."
Bill nakrčil obličej. "Co automat?"
"Bille, jsem z tebe zase úplně tvrdý..."
"Jdi," naléhal Bill, štípnul Toma do ramene. "Jdi a vrať se, a uděláme to znovu, ještě lépe. Lépe než u babičky."

To zavrčel a vstal, tohle ho motivovalo. "Budeš to pro mě sát," řekl a natáhl se pro boxerky. "Dlouho, pak všechno spolykáš, a pak to uděláš opět tvrdé a budeš toho dělat ještě víc."
"Možná, že si dám tu pepsi."
Tom do Billa strčil a zazubil se. "Vole," řekl. "Hned jsem zpátky."
"Tomi…"
"Co?"
Bill se převalil na břicho a ušklíbnul se. "Vypadáš, jako bys právě někoho ošukal."
"No, však jo." Tom zkřížil ruce na prsou a podíval se do zrcadla. Čelo se mu lesklo potem a vlasy měl slepené, oči zamlžené. "Vrátím se za pár minut."

Tom vrtěl hlavou, když  opouštěl pokoj, v ruce cinkal s drobnými. Byl bos, hopsal po hotelové chodbě a cítil se skvěle. Automaty hučely na konci chodby, v malém prostoru osvětleném zářivkami. Právě zacházel za roh, když téměř vrazil do Gustava.

"Wow," řekl Gustav a zvedl ruce a rozesmál se. "Země volá Toma."
Tom zamrkal. "Promiň."
"Co jsi sakra prováděl?" Gustav na něj koukal s přimhouřenýma očima. "Vypadáš jako… vypadáš zbouraně."
"Cítím se skvěle," řekl Tom upřímně.
"Co děláš?"
Tom pokrčil rameny. "Pohrávám si s hudbou."
"Kde je Bill?" Tom ukázal za sebe. "V pokoji. Spí."
Gustav se na Toma zvláštně  podíval. "Už spí? Je brzy."
"Je unavený," řekl Tom. "Byla to dnes velká šou, jak víš."
"Tome," řekl Gustav vážně. "Máš tam holku nebo co?"
"Ne," řekl Tom ostře. "Proč bych měl?"
"Nemyslel jsem, že bys měl, ale…" Gustav jen zavrtěl hlavou. "Ehm. "Takže jsi tam jen ty a Bill?"

Tom cítil, jak se mu dlaně  začínají potit, cítil, jak mu začíná bušit srdce jako o závod pod Gustavovým dlouhým, pevným pohledem. Byl to stejný pohled jako tenkrát v noci na kavalci. Jako by něco věděl, nebo byl blízko k tomu, aby to zjistil.

"Jo, jenom já a Bill,"  řekl Tom znovu. "Je to problém?"
Gustav se rozkašlal. "Samozřejmě,  že ne. Každopádně… dobře. Dobrou."
"Dobrou noc," řekl Tom, sledoval Gustava, jak se vrací do pokoje. Počkal, dokud nezmizel za dveřmi, než se otočil, a okamžitě se vrátil do svého pokoje. Bill lenošil na posteli a usmál se na něj, když otevřel dveře.

"Žádná kola?" Našpulil Bill rty.
Tom zavrtěl hlavou a sedl si vedle něj.
"Děje se něco?" zeptal se Bill. Přisunul se blíže k Tomovi a vtiskl mu jemný polibek na rameno. "Tomi?"
"Myslím, že Gustav ví." 
Bill zavrtěl hlavou. "Jak?"
"A jestli ne, tak nás podezřívá. Myslím. Divně se na mě díval, když jsem byl venku," řekl Tom.
"Jen proto, že se na tebe Gustav divně díval, jsi mi nepřinesl kolu?" Bill Toma štípnul do ruky. "Myslím, že jsi příliš paranoidní. Jsme opatrní."
"Ne dost opatrní, znám ten pohled," řekl Tom. "Je to stejný pohled, jako používá máma, když ví."
"Máma nic neví,"  řekl Bill, vážněji. "Opravdu si myslíš, že to ví?"
Tom pokrčil rameny. "Musíme být opatrnější. Nemůžu tě ztratit."

Bill se okamžitě schoulil pod Tomovu paži a opřel se rukama o jeho stehna. Tomovi to okamžitě připomnělo jejich domácí kočky a pohladil Billovy jemné vlasy, zíral na stěnu před sebou. Bill si povzdechl a svraštil nos.

"Co budeme dělat?" zeptal se Bill tiše.
Tom se zamračil. "Pokud Gustav něco ví, tak nevím. Pokud si myslí, že se něco děje, pak si to ostatní budou myslet taky."
Bill se kousl do rtu. "Měli bychom přestat?"
Tom Billa stiskl tak pevně, až Bill vykvikl. "Neříkej to," zavrčel Tom, pevně  Billa objímal a divoce ho políbil. Bil se téměř nemohl pohnout.
"Nemyslel jsem to tak," řekl Bill měkkým hlasem. "Já bych nikdy nechtěl přestat." Tom ho stisknul pevněji. "Tomi, přísahám, nemyslel jsem to tak."
"Nemůžu být bez tebe,"  řekl Tom. Bill se k němu lísal a vtiskl mu lehký polibek na krk.
"Já taky," řekl Bill.
"Nikdo to nemůže vědět,"  řekl Tom. "Ani se nedozví a tak to bude v pořádku a… a bude to fungovat." Tom zněl, jako by měl slzy na krajíčku.

Bill se mu posadil na kolena, políbil Toma na tvář a pohladil ho. "Bude to fungovat. Budeme prostě opatrní. Stejně, jako jsme byli s mámou. Stejně, jako jsme s mámou. Neboj se."
"Jo, jako máma…" Načal Tom. "Hele, pamatuješ, jak šťastná a normální byla máma, když jsem měl přítelkyni? Nebo když jsi ji měl ty?"
Bill se trochu posadil a promnul si tvář. "Jo…"
"Vůbec nás nesledovala. Teda ne vůbec, ale skoro."
"Ty chceš holku?" Bill zněl unaveně.
Tom ho políbil znovu, tentokrát na rty. "Ty víš, že ne, a neříkej takové hlouposti."

Bill se pokusil o úsměv, ale nedokázal to. Vždycky věděl, že když se snažili být s holkama, Tom byl lepší než on. Ve skutečnosti, Tom byl v tom dobrý. Bill se bál, že by v Tom mohl být Tom až příliš dobrý.

"Je mi líto, že nejsem holka, Tomi," řekl Bill klidně.
Tom se odtáhl. "Stále bys byl moje sestra, to by nic nevyřešilo."
Billovi se lehce roztřásla brada a Tom si jen povzdechl, přitáhl si ho k sobě dolů na postel. Hladil konejšivě Billova třesoucí se ramena, uklidňoval ho a políbil na záda. Bill se ohlédl přes rameno a trochu se usmál.
"Musíš to být ty,"  řekl. "Musíš, já nevím, trochu randit s nějakou holkou."
"Proč právě já?" zeptal se Tom.
"Nikdy jsem v tom nebyl příliš dobrý," řekl Bill. "Však víš. Neumím být… přesvědčivý. Kromě toho bys nepříčetně žárlil, kdybych byl s holkou," Bill do Toma šťouchnul a usmál se.
Tom se jen zamračil. "Ty jsi ten žárlivý."
"Tome, to byl jen vtip,"  řekl Bill.
"Nemyslím si, že je to legrační." Tom se od Billa odtáhl, ale Bill ho nenechal. Ovinul kolem něj paže i nohy a shrnul tak přikrývky. Bill byl stále nahý a přitiskl jejich těla k sobě.

"Nebuď hloupý," řekl Bill. "Nebudeš randit s holkou. Okay? Žádné rande. Jen si najdeš někoho… ty víš. Prostě jen…"
"Jen ošukat?" zamumlal Tom. "Chceš, abych ošukal nějakou holku?"
Bill políbil Toma na ucho. "A pak odejdeš a vrátíš se zpátky ke mně. Okay?"
"Naivko," povzdechl si Tom. "Ne. Já nemůžu. To je příliš mnoho a já prostě nemůžu. Jak bys s tím mohl žít? Jak bych s tím mohl žít já?"
"Tomi," zamumlal Bill. Pohladil jemné vlasy na Tomově čele a trochu se usmál. "Dobře, dobře. Samozřejmě, nesnáším to, sere mě to. Nemůžu na to ani pomyslet. Ale víš, co je horší?"

Tom těžce přikývl, objevily se mu malé tmavé kruhy pod očima a on se cítil unavený.  "Co když se mi to bude líbit?"
Bill sebou trhl. "Je v pořádku, mít to rád… jen to nemilovat."
"Ona nebude ty, je to k posrání," řekl Tom a zavrtěl hlavou.
"Tomi…" Bill se vyprostil z deky a natáhl dlouhé, nahé tělo před Tomem. Tom si ho prohlédl a povzdechl si. "Tomi, to bolí."
Tom se dotkl Billova stehna. "Nemůžu to udělat, Bille."
"Mně, nebo holce?" zeptal se Bill.
Tom přetočil Billa na záda a stáhl si dolů boxerky. "Můžu být jen v tobě."
"Jen já?"
To přikývl a zvedl Billovy nohy. "Jen ty." Přirazil dovnitř, ponořil se hluboko a oba zasténali, ale nepromluvili.

***

Místnost už vířila a kymácela se, a Tom tady byl teprve čtyřicet minut. Georg ho poplácal po zádech a řekl mu, že teď už je muž a skuteční muži pijou panáky. Tom se usmál a souhlasil, vypnul hruď a hodil do sebe tři panáky vodky.
Zvedl pivo ke rtům a rozhlédl se, zamrkal. Nedokázal si přesně vzpomenout, jestli Bill přišel s ním. Byl v baru s Georgem a Gustavem a spoustou mladých dívek. Bill nebyl v dohledu.

"Kde je Bill?" zeptal se nezřetelně, obrátil se ke Gustavovi a potom ke Georgovi.
Georg pokrčil rameny. "Chutná  ti to pivo? Je to místní pivo, myslím."
Tom se zašklebil, pivo bylo odporné. "Bill," řekl znovu, ztěžka polkl. "Kurva, moje hlava."
"Někdo tu bude mít zítra veselou kocovinu," poznamenal Gustav, lehce popíjel tmavé pivo. "Nejsi to náhodou ty, kamaráde?"

Tom se jen zamračil a otočil, opřel se lokty o bar. Rozhlédl se po klubu, hemžilo se to tu lidmi, většinou spoře oděnými děvčaty. Olízl si rty a kývnul na jednu z dívek, usmála se na něj. Tom se ušklíbl, bylo to příliš snadné.

"Která s tebou půjde domů?" zeptal se Georg nahlas a šťouchnul do Toma.

Tom svraštil nos. Chystal se jí domů za Billem. "Fuj, kde je Bill?" zeptal se znovu. "Potřebuju ho."
"Ty," řekl Georg se lstivým úsměvem, "potřebuješ dalšího panáka."
"To taky!" prohlásil Tom a vzal si od Georga skleničku. Polkl ji a cítil se ještě lépe. Brzy byl v boxu obklopen lidmi. Viděl Davida, Sakiho, Georga a Gustava a spoustu dívek.
Tom stále pil, zapomněl na Billa. Co se mělo stát, stalo se.

Tom nevěděl, kdy se to stalo, ale najednou měl v náruči dívku. A pak ucpanou pusu. Byla krásná a hezky voněla, pouze spoře oděná. Dokonce i David ho poplácal po zádech.

"Chceš se odsud dostat?" zašeptala dívka Tomovi do ucha, rty ho lechtala na krku.
Tom vykulil oči a podíval se na ni, vyjeveně. "Co?"
"Jsi roztomilý,"  řekla a zatahala ho za jeden dred. "A chci, abys mě ošukal."
Tom se málem udusil vlastním pitím. "Ty chceš…"
Přikývla, oči jí ztmavly. "Tak pojď, půjdeme. Tvůj jazyk je tak dobrý, chci vědět, co ještě umí."

Georg ji musel slyšet a hlasitě  se rozesmál, podíval se na Toma. Tom se cítil mlhavě, těžkopádně. Nadrženě. Potřeboval šukat.
"Hm," zamručel. "Kde je Bill?"
"Koho to zajímá,"  řekla dívka. "Vezmi mě do svého pokoje."
Tom zamrkal a nechal se políbit. "Bude tam Bill?"
Zasmála se a vytáhla ho ven ze dveří. "Samozřejmě, že bude."
Tom se usmál a nechal se táhnout. Bill tam bude, uvidí se. Není to hezké, že ho tam dovede?
Tom se k ní celou cestu tisknul a byl jí tak vděčný.

***

Bill v pokoji nebyl. V pokoji, který sdíleli. Postele byly prázdné, alespoň dokud dívka neshodila Toma do Billovy postele.
Toma napadla zvláštní  myšlenka, jak to, že Bill nespal ve svojí posteli, ale všechno mu v té chvíli bylo jedno. Shodil Billovu kabelku z postele a nechal dívku, aby mu sundala košili.

Měla dlouhé nehty jako Bill a škrábala jej na hrudi. Zasyčel radostí i zmatkem, nebyl tak hloupý, aby nevěděl, kam tohle povede, ale byl příliš zmatený na to, aby pochopil, proč se tohle dělo. Jeho penis ho bolel a stáhl dolů dívčiny kalhotky. Byl tak ztracený, chtěl do ní okamžitě přirazit, sotva jeho penis vykoukl z kalhot.

"Bille," řekl, ale ona ho plácla přes pusu.
"Potřebujeme jeden z nich," řekla. Vytáhla kondom a pohladila jeho penis. Tom nepoužíval kondom věky, bylo to více než rok, opravdu. Tom ho několikrát použil s bývalou přítelkyní. Nenáviděl ho.
Nechal si jej nasadit a mohl myslet jen na Billa, když kolem sebe ucítil těsné teplo. Proč se to děje? Kdo to byl? Kde byl Bill?
Nikdy nechtěl nikoho jiného, než Billa. Nikdy. Měl oči, dívky byly hezké, ale z celé té představy mu bylo špatně.

"Tak špatné," zasténal. Ano, cítil se dobře. Chytil ji za boky a zavřel oči. Bill byl těsnější, ale mohl si představovat, že je nad ním jeho bratr. Teplý a svíjející se na jeho penisu. Bill v tom byl dobrý, věděl, jak se má houpat a přirážet. Věděl prostě, kdy se měl pohnout a nutil oba křičet.
Tom vykřikl v extázi, když na něm tvrdě jezdila, nezachytil pobouřený pohled na její tváři, když jeho rty opustilo jméno jeho bratra.
Ale ona byla opilá, příliš, a brzy zapomněla a šukala s Tomem, až se oba udělali a padli na Billovu postel. Tom vstal brzy ráno a zvracel, ale kupodivu neměl kocovinu.

Podíval se na polonahou dívku na posteli a šel zvracet znovu.

A kde je kurva Bill?

***

"Tamhle je," řekl Georg nahlas, když vzhlédl od své snídaně. Gustav se vedle něj zasmál.
Tom se přišoural ke stolu, kde zbytek kapely snídal. Promnul si čelo a držel se uprostřed, cítil se trapně. Právě vykopnul stále opilou dívku ze svého pokoje. "Fuj," zamumlal.
Zamrkal do místnosti a podíval se na druhý konec stolu. Seděl tam Bill a zíral do svého talíře.
"Bille," řekl a pohyboval se směrem k němu.
"Tome, Tome, Tome… ta holka…" zašklebil se Georg.
"Byla fajn," řekl Gustav a zasténal. "Pěkně tě odtáhla z klubu."
"Prosím, řekni, ty a ona, však víš," přidal se Georg. "Ach bože, zabije mě to, jestli nic nebylo. Budu mít pocit, jako bych selhal taky."
"Tys s ní něco měl," zašklebil se Gustav.

Tom se zamračil a stále se díval na Billa. Věděl, že Bill ví, co se stalo. Věděl, že nemá  smysl nic předstírat.
Takže jen přikývl a posadil se.  
"Kurva," řekl Georg, plácl Toma po rameni. "Tvoje první fanynka. Jak sladké."

Tom se zatvářil, cítil se hůře než kdy předtím. "Hej," řekl tiše Billovi. "Kde jsi včera v noci byl?"
Bill se na Toma konečně  podíval a Tom se okamžitě odvrátil. Neunesl, jak ho jeho oči propalovaly. Bill jen zavrtěl hlavou a vyšel z místnosti.
Tom se ponořil hlouběji do židle a promnul si tvář.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama