Těšte se na DRACHEN SEELE 7. ;))))))

Tommy *w*

Don't Tell Mom 13.

17. listopadu 2010 v 21:44 |  Don't Tell Mom/ cynical_terror & undrockroll
autor: cynical_terror & undrockroll


17 let

Dva páry očí mlčky zíraly na Toma přes jídelní stůl. Patřily dcerám od přítelkyně  jejich otce, také dvojčatům. Bylo jim jedenáct. Tom se zavrtěl. Sledovaly každý jeho pohyb, a přestože byl na to zvyklý, ho to znepokojovalo.
Možná to bylo celou tou atmosférou. Tom a Bill byli pozváni na večeři v domě jejich otce na své sedmnácté narozeniny. Bylo jasné, že žádný z nich na večeři jít nechtěl, šli jen ze slušnosti. Přítelkyně jejich otce, Jacinda, byla zřejmě jediná, která netušila, jak je to pro ně nepříjemná situace.  
"Holky," řekla a chytila tu bližší za zápěstí. "Nezírejte a snězte své jídlo."
"To je v pořádku," zamumlal Tom a usmál se na ně.
Jorg si odkašlal. "Od té doby, co se holky nastěhovaly, slyším o vaší kapele hodinu co hodinu…"
"Mám na celé zdi plakáty,"  řekla jedna z dívek plaše. Sestra do ní loktem strčila a zuřivě zčervenala. "Cože? Já mám!"

Bill, který seděl vedle Toma, se na dívku zašklebil, i když Tom viděl, jak ho celá ta situace vyčerpávala. Právě dokončili nahrávání svého nejnovějšího alba a poslední věc, kterou chtěli udělat, bylo strávit nepříjemný večer se svým otcem a jeho novou rodinou.
Nechtěli na své narozeniny dělat nic, byli už tak otupělí. A potřebovali se navzájem, strávili více než měsíc zavřeni v malém domku společně s Georgem a Gustavem, což téměř zničilo jejich sexuální život.  
Tom chtěl strávit noc v posteli, nejlépe s Billem a lahvičkou jejich oblíbeného gelu. Měl spoustu plánů se svým bratrem (dokonce pronajal hotelový pokoj ve městě), plánoval, až mu ruce hořely touhou.  
Ale Jorg zavolal ráno se svými vlastními plány a Simone trvala na tom, ať dají svému otci poslední šanci. Neviděli a neslyšeli o něm měsíce, a přestože Tom k němu nic necítil, nemohl říct Billovi ne.
Bill chtěl, aby se věci s Jorgem daly do pořádku, zvlášť teď, když se cítil tak odpojený od své matky.
"Můžu se ti na některé z nich podepsat, jestli chceš," řekl Bill holčičce, a tváře obou dívek zrudly. "Víte, že já a Tom jsme taky dvojčata jako vy?"
"Ano, víme všechno," promluvila ta méně stydlivá, téměř hrdě. Rozesmála se. "I když nevypadáte stejně!"
"To je Tomova vina, byl už ze mě nemocný, nechtěl se dívat do zrcadla a vidět někoho, kdo vypadá jako já," odpověděl Bill s úsměvem. Tom se na židli zhroutil, šílel z toho, jak roztomile Bill jednal. Byl hvězda, skrz naskrz. Skutečný umělec.

"Chtěla bych vytetovanou hvězdu, jako máš ty. Viděla jsem to v Bravu," promluvila tiše druhá dívka. "Bolelo to?"
Jorg odložil vidličku. "To si nemyslím."
Bill se podíval na svého otce a pak na holky. "Ne, jen lechtalo. Opravdu hodně."
"Pořád nemůžu uvěřit, že vám vaše matka dovolila udělat sobě všechno tohle," zamumlal Jorg.
"Všechno co?" zeptal se Tom s pohledem upřeným na svého otce, poprvé po letech.

Jorg jeho pohled opětoval, bez jakýchkoliv emocí. "Jacindo," řekl své přítelkyni, ale nespouštěl oči z Toma. "Myslím, že je čas, aby Callie a Chrissy šly do postele."
"Je teprve sedm,"  řekla zmateně Jacinda. "Právě jsme začali jíst."
"Chci, aby mi Bill podepsal moje věci," zakvílela jedna z dívek.
"Ne," řekl Jorg téměř zlostně. "Nechci nic z toho ve svém domě."
"Jorgu," řekla Jacinda a dotkla se jeho paže. "Děvčata se na to těšila celý týden a-"

Jorg udeřil pěstí do stolu, až se otřásly talíře i skleničky. Jacinda sklopila pohled a holčičky společně vykvikly, vyskočily od stolu a běžely ke schodům. Tomova tvář hořela hněvem, když sledoval ty malé holky, přemohla ho vlna soucitu s nimi.
V některých ohledech mu připomněly jeho a Billa, když byli mladší. Samozřejmě, jen v některých ohledech. Podíval se na Billa, jeho bratr byl vyčerpaný. Tohle nepotřebovali, ne teď.  
"Je mi to líto,"  řekla Jacinda, podívala se na Billa. "Jsou to vaše narozeniny a… byly prostě nadšené, to je všechno."
"To je v pořádku," řekl Bill jemně. "Neřekly nic špatného."
"Nenechám vás, abyste se chovali jako nějací šílenci!" zahřměl Jorg. "Je to špatně."
Bill a Tom sdíleli pohled. "Ne, řekl jsem, že je to v pořádku," odsekl Bill.
"My nejsme šílenci,"  řekl Tom tiše.
"Od té doby… Sakra, já nevím. Vždycky jste se chovali, jako byste byli někdo zvláštní, a vaše matka neudělala nic, aby to zastavila. Tome, ty jsi dopadl dobře. Díky bohu. Ale Bill…" Jorg zavrtěl hlavou. "Někdy zapnu televizi a nemůžu se na tebe ani podívat."

Bill zíral na svého otce. "Děláš si srandu?" Zeptal se Tom a cítil, jak mu hoří uši.
"Může za to vaše zatracená matka," řekl Jorg a vstal. Jacinda se zavrtěla, dívala se na svůj talíř. "Neměli jste šanci, žádný z vás neměl. A víte co? Můžu za to já. Kdybych zůstal-"
"Ty jsi nezůstal," odpověděl Tom hlasitě. "Jsi to ty, kdo je zasraný-"
Jorg stál a tvář se mu zkroutila hněvem. "Neopovažuj se se mnou takhle mluvit, Tome. Ne znovu. Ne v mém domě."

Tom cítil, jak se mu ve tváři vaří krev. "Chci jít domů."
"Ne, zůstanete a budete poslouchat." Jorg pohlédl na obě dvojčata, očima přetrvával na Billovi. "Jacinda připravila zvláštní večeři."
"Ano," řekla Jacinda a kývla na dvojčata. "Doufám, že… že se vám to líbilo."

Tom litoval Jacindu stejně jako holky, ale to nestačilo, aby ho to přinutilo zůstat. Slíbil si, že už nikdy nedovolí, aby jeho otec znovu ublížil Billovi, nikdy nedovolí, aby mu říkal takové věci, které se skrývaly v mysli jejich otce.

Ale pak Bill promluvil. "Večeře byla výborná, děkuji vám Jacindo." Podíval se na Toma prosebným pohledem. "Ještě jsme neměli ani dort."

"Taky jsem udělala speciální,"  řekla Jacinda. Tom se podíval otci přes rameno a uviděl na pultě malý čokoládový dort. Bill nesnášel čokoládu, ale byl si jistý, že to Jacinda nemohla vědět, její dcery možná, ale ona ne.

"A holky by měly nějaký dostat taky," řekl Bill. Vstal a usmál se na Jorga. "Co kdybych šel nahoru a přinesl jim? Pravděpodobně by to pro ně hodně znamenalo."

Jorg trochu změknul, jako většina lidí pod Billovým okouzlujícím chováním. "Dobrá,"  řekl Jorg. "Ale já nechci… tahle oslava je pro vás. Já jen chci, aby to bylo hezké, normální. Jsme rodina."

Bill přikývl. "Hned jsem zpátky." Tom se snažil zachytit Billův pohled, snažil se zjistit, jak se jeho bratr cítí, co si myslí, ale Bill byl na schodech dřív, než stačil říct jediné slovo.

***

Bill našel ložnici dvojčat lehce a usmál se, když viděl fotky sebe a kapely na dveřích. Připomnělo mu to, když byl malý a vylepil si obrázky Neny všude po pokoji.  
Srdce ho bolelo pro holky, věděl, že život s Jorgem nemůže být perfektní. Věděl, že by jeho otec nikomu fyzicky neublížil, ale slova byla někdy horší než fyzický trest. Některé z Billových nejbolestivějších vzpomínek byly právě na okamžiky s otcem. Trhl sebou při té vzpomínce.
Lehce zaklepal na dveře.  
"Kdo je to?" ozval se tichý hlas zevnitř.
"Jsem Tom," řekl Bill a trochu prohloubil hlas. "Pusťte mě dovnitř."
Uslyšel hihňání zpoza dveří, a když je otevřel, holky se rozesmály. "Lháři,"  řekla jedna z nich. Druhá jen zčervenala.
"Okay, jsem Bill,"  řekl Bill a protočil oči. Prohlédl si jejich pokoj. Plakáty kapely byly všude. Skoro se mu z toho točila hlava. "Chcete kousek dortu?"
"Dělala ho máma," prohlásily obě současně. Jedna z nich se zašklebila a dodala: "Je to strašná kuchařka."
"Jako ta moje." Bill si přidřepl a rozhlédl se znovu. "Máte tady více toho bordelu, než mám já."

Dívky se rozesmály ještě  hlasitěji. "Můžeš nám něco z toho podepsat?" zeptala se bázlivější dívka. Sestra ji dloubla. "Samozřejmě jen něco, ježíši."
"Máte fix?" usmál se Bill. Už věky se necítil s fanynkami tak uvolněně a bylo to uklidňující, přestože mu bylo velice nepříjemně v otcově domě. Věci se nezměnily. Bill se stále cítil mimo, nenormální, nežádoucí v otcově přítomnosti. Věděl, že se mezi nimi nic nezmění, ale chtěl, aby to bylo v pořádku.

Dole Tom stále seděl u stolu s otcem a Jacindou, viselo nad nimi trapné ticho. Jacinda vytáhla dort a dala na něj sedmnáct svíček.  
"Co tam nahoře sakra dělají?" Zamumlal Jorg a netrpělivě bubnoval prsty o stůl. "Raději by jim neměl plést myšlenky v hlavě a-"
"A co?" zeptal se Tom podrážděně.
Jorg jen zavrtěl hlavou. "Jak dlouho už je… s těmi vlasy?"

Tom jen vzdychl a vstal. "Jdu je zkontrolovat," řekl a odešel od stolu směrem ke schodům. Když stoupal nahoru, dvě chichotající se dívky proběhly kolem něj. Tom se na ně usmál, znovu pocítil soucit - doufal, že Jorg na ně byl hodný.

Tom sešel po schodech do haly a uviděl Billa stát s rukama zkříženýma, díval se na obraz na zdi. Tom přistoupil k němu, byl to starý rodinný portrét, jen dva chlapci, Jorg a Simone.

"Máma měla tak šílené vlasy," bylo vše, co Bill tiše řekl.  
Tom se ušklíbl a položil ruku na dolní část Billových zad. Podíval se na obrázek, mžoural. "Nemůžu ani říct, který z nich jsem já."
"Ty jsi ten s tučnějšími tvářemi."
"Teď jsi to ty,"  řekl Tom a hravě do Billa strčil. Tom se usmál a odtlačil Toma zpět, ale Tom ho chytil kolem pasu a Bill mu položil hlavu na rameno.  
"Je to nepříjemné," zamumlal Bill. "Celý večer. Jacinda je hezká."
"Je žhavá," odpověděl Tom. Bill ho šťouchl do boku a Tom pokrčil rameny.
"Chci jít." Bill se k němu obrátil a našpulil pusu způsobem, který Toma dováděl k šílenství. "Takhle ne."
"Bille…" řekl Tom, přitáhl si Billa blíž. "Chtěl jsem to přerušit už dříve, víš?"
Bill se usmál. "Nechtěl jsem jen tak opustit holky a nechci se hádat s otcem."

Tom objal dlaněmi Billův obličej a něžně ho políbil na ústa. Cítil, jak se Bill zachvěl, když se jejich rty dotkly. Kurva, nemohli spolu takhle blbnout už věky, Gustav pořád vypadal, že je pozoruje.

"Jsi sladký," řekl Tom a odtáhl se od svého bratra. Holky z toho budou šťastné celý rok."
"Někdo dnes večer potřebuje mít dobrý čas," řekl Bill.

Tom rukama sjel po Billově těle a stiskl mu boky. "Taky budeme," řekl Tom Billovi přímo do ucha. Bill se zatřásl a bylo to nakažlivé. Tom se zachvěl hned po Billovi. "Objednal jsem hotel v Berlíně."

"Tomi," vydechl Bill. "Bože, chci tě…"

Žádné z dvojčat se nemohlo udržet, ne teď, když byli zastrčení v rohu temné chodby a nikdo nebyl kolem. No, ne až tak blízko. Tom Billa políbil, až mu vyrazil dech a přitiskl ho tvrdě proti zdi. Bylo to zoufalé a horké a oba chlapci byli rozžhavení od prvního dotyku jazyků.  
"Chystám se tě ošukat hned, jak se vrátíme, budeme… sakra…" Tom chytil Billa za zadek a přitlačil třísla proti bratrovým. "Bille, Bille…"

"Nemůžeme," dostal ze sebe Bill, povzdechl si u posledního polibku a odtlačil Toma pryč. Trochu se usmál a stále svíral Tomovo tričko. "Bože, ty jsi tak špatný. Málem jsi mě dostal na kolena."
"Hm," zamumlal Tom. "A?"
"A, já… sál bych to," řekl Bill a tváře mu zčervenaly. "Kurva, proč se stydím?"
"Protože jsme u otce," odpověděl Tom a snažil se na Billa nedívat, protože pohled na něj ho před chvílí málem zničil. "Pojď, nacpeme se dortem a půjdeme."
"Počkej." Bill si přitáhl Toma blíž se zlým úšklebkem na rtech. "Ještě jeden polibek, abys na mě nezapomněl."
Tom zasténal. "Abych na tebe nezapomněl?"
"Dnes v noci mě zabiješ," zašeptal Bill, naklonil se a horce dýchal na Tomův krk. "V Berlíně."
"Oh," řekl tiše. Naklonil se a políbil Billa na rty, Bill zapředl. Když se odtáhli, Bill stále svíral Tomovo tričko. Tom se cítil tak hrdý a tak vzrušený touhou.

Objali se a pár minut se pohupovali. Bill si zhluboka vzdychl, nadechoval se Tomovy vůně a tiše řekl: "Bože, já tě miluju."
"Já vím, já-"

"Co to sakra vy dva děláte?"

Billovy oči zaplály a zachytily otcův pohled.
"Co?" zeptal se, odstoupil, ale nepustil Tomovo tričko. Tom se snažil odtáhnout, ale Bill mu to nedovolil. "Co?" zeptal se Bill znovu. Naklonil hlavu na stranu a věnoval otci studený pohled.

"Vy dva…"

Tom sledoval, jak otcova čelist pracovala, sledoval jeho sevřené pěsti. Nebyli přistiženi při ničem zvláště šokujícím, ale pro Jorga to bylo dost.  
"Běž od něj," řekl Jorg Tomovi. "Běž od něj a pojď dolů."

"No tak, Bille," řekl Tom. Nechtěl další hádku, ale Billovy oči byly temné a přitáhl si Toma blíž.

"Nikdy jsem v tobě neměl otce," řekl Bill, pomalu a jemně, ale jeho slova nabírala na hněvu a obrátkách. "Nikdy jsem neměl otce!" Pohladil rukama Tomovy boky a střelil po otci smrtícím pohledem. "Tak mi neříkej, abych nechal jít jediného člověka, který mě nikdy nezklamal."

"To není správné,"  řekl Jorg. "To přece není-"

Bill Toma pustil, ale ne pro Jorgovo uspokojení. Najednou, celá ta léta, kdy se před svým otcem skrýval, vyústilo v něco mnohem většího. "Nezajímá mě, co to je!" Bill téměř zařval. "Já tě… nenávidím."

Jorgův obličej zrudl a Bill popadl Toma za ruku. "Pojďme, Tomi."

Tom následoval Billa dolů  po schodech, opouštěli zírajícího Jorga. Chtěl něco dolů  zakřičet, ale jeho nohy se ani nehnuly a jeho ústa tupě zpracovávala omluvu, nevěděl, jak ji má říct.

***

Tom si Billa přidržel a olízl mu krk, vdechoval nádhernou vůni jeho kůže a vlasů. Neměl by cítit tak naléhavou touhu Billa celého ve chvíli pohltit, ale po večeru, který prožili, Tom chtěl Billa ujistit, že ho chce.  
Bill slabě zavrněl a prohnul se nahoru, ochotně se nabízel, roztáhl nohy a zasekl kotníky kolem Tomova pasu. Oba byli stále ještě plně oblečeni, i s botami, ale jen co se zapsali v hotelu a dostali se do pokoje, Tom neztrácel čas, zatlačil Billa na postel a otíral se o něj.  
Světlo bylo slabé a vše, co mohlo být viděno, byly chamtivé končetiny a prosící pohledy, navzájem byli zamotaní dohromady a bojovali o dominanci, kterou, jak oba věděli, brzy převzal Tom. Bill se snažil posadit, aby mohl políbit bratrův krk, a Tom ho nechal, ale hned Billa přitlačil zpátky dolů. Dneska v noci se chystal o Billa postarat.

"Potřebuju tě," zakňučel Bill tiše, hlas měl ztěžklý emocemi. Roky zapomenuté události vypluly na povrch a on se nikdy necítil tak vděčný za svého bratra, a Tom se nikdy necítil tak pyšný na Billa. Svým způsobem si teď byli bližší, svobodnější a nezávislejší na všem, ale na sobě navzájem.
Bylo jim sedmnáct a stále si byli navzájem neodolatelní, jestliže ne víc, než kdy jindy. Tomův penis bolel touhou a Billův vnitřek sebou téměř bolestně cukal.

"Pojď na mě," zasténal Bill.
"Jsem na tobě," řekl Tom. Sklonil hlavu a mocně sál Billův krk. Byl si jistý, že tam zanechal značku a jeho žaludek se zkroutil vzrušením.
"Ne, já potřebuju víc, víc," odpověděl Bill. Vystrčil boky nahoru a málem ze sebe Toma shodil.
"Uklidni se," Tom zatnul zuby. Bill sebou šil tak rychle, že se bál, že se udělá dříve, než si sundá kalhoty. "Musíme zpomalit."
"Ale, já potřebuju…" Billova hlava klesla zpět a pohybovali se společně, oba lapali po dechu. "Oh, řekni mi, jak moc chceš být ve mně, Tomi."

Tom přitlačil tvrději, líbal Billovo hrdlo a rukama mu přejížděl přes boky. "Tak moc, tak zatraceně špatně moc."

Tiše se pohybovali několik okamžiků, než Bill zoufale zasténal Tomovi do ucha: "Nikdy bys neviděl znovu tátu, kdyby to znamenalo, že budeš moct být ve mně?"
Tom byl tak vzrušený,  že nemohl myslet. "Bille…"
"Nebo mámu? Všechno bys to zahodil pro to, abys mě mohl šukat? Je ta touha pro tebe taky tak špatná?"
"Nic není důležitější," bylo vše, co Tom mohl říct, nadzvedl se a přejel svými boky přes Billa. Oba zasténali, kalhoty je tlačily a znesnadňovaly jim příjemné pocity. "Buď nahý, buď nahý pro mě, lásko."

Billovy oči zaplály, zvedl ruce a našpulil rty. "Pomoz mi."

Tom se ušklíbl a téměř Billovi roztrhl košili, potom mu stáhl kalhoty i boxerky, bez rozepínání. Poté, co si Bill odkopnul obě boty, byl naprosto nahý a Tom se trochu zavrtěl. "Bože… bože."
"Jsem dobrý?" Bill se natáhl a bez ostychu se Tomovi předváděl. Tom se dotkl svého rozkroku, aby zmírnil svou erekci. Bože, ale Bill vypadal k sežrání, spolknutí a k šukání. "Jsem to nejlepší, co jsi kdy viděl, Tomi?"

Tom vypustil trhaný povzdech a opřel se, stále měl zafixovaný pohled na Billově těle. "Já… kurva… Bille, kdyby to znamenalo, že bych tě mohl ošukat jen jednou, opustil bych všechny předešlé."

Bill se naklonil dopředu a našpulil rty. "A co polibek?"

"Seru na ně všechny," odpověděl Tom a kleknul si. Neměl v úmyslu si sundávat oblečení, ještě ne. Vše mezi nimi bylo tak intenzivní. Tom měl nahého Billa, ale Bill měl Toma.
"Co kdyby to znamenalo, že mě jen… uvidíš?" Bill položil hlavu zpátky a natáhl celé své tělo, které zabralo celou délku postele. "Co kdyby…"
"Pssst." Tom se sklonil a olízl Billovu kyčelní kost. Billův penis narazil do Tomova krku a Tom se usmál, pohladil ho třesoucími se klouby.
"Co dostanu ke svým narozeninám?" zeptal se Bill a Tomova ruka se pohnula dolů směrem k jeho koulím. "Hmmm, Tomi?" Bill nohy ještě více roztáhl a Tom ucítil teplo pulzující z jeho těla.

"Co chceš nejvíc?" zeptal se Tom. Klekl si mezi Billovy nohy a hladil ho po nahém stehně a pozoroval Billa, svíjejícího se po každém jeho doteku.
"Chci…" Bill zakňučel, když Tomovy prsty přejely přes jeho zadek. "Chci tvůj jazyk… ve mně."

Tom se zmohl jen na zavrčení, ale místo toho sklouzl z postele a olizoval Billovy boky, stehna, koule a zadek. Bill chutnal tak čistě. Tom neztrácel čas zvedáním Billových boků nahoru a zamířil přímo k jeho vstupu.  
"Ano," vydechl Bill, zavřel oči a natáhl se k uchopení čehokoliv z Toma. Popadl hrst jeho vlasů a stiskl dredy mezi prsty, vychutnával si to horké vlhko. Bylo to úžasné, a Bill mohl téměř cítit tu chuť, Tomův jazyk byl tak důvěrně známý, byl jako stvořený ke zkoumání celého jeho těla.

Tom vydechl přesně proti Billovu vstupu. Olízl jej celý dokola a škádlivě ho jazykem popichoval. Bill zasténal, zmítal sebou a téměř tlačil Tomovu hlavu svými stehny. Tom z toho šílel, bránilo mu to v pokračování olizování, které miloval, když mu Bill takhle stisknul hlavu. Miloval, když Billa takhle ovládal.  
"Tomi, Tomi," Bill tiše zasténal, pustil Tomovy vlasy a chytil pokrývky za sebou. Chtěl křičet, chtěl se zhroutit sám na sebe. A to ještě ani nebyl Tomův jazyk hluboko v něm, ještě ne. Bill se podíval dolů a viděl bratrovu tvář zabořenou v jeho zadku. Tom bez váhání co nejvíc tisknul svou tvář dál a sál, až z toho Billa bolely vnitřnosti. "Oh, Tome…"

Tom místo odpovědi zavrčel, vše, co mohlo být slyšet, bylo jen intenzivní sání jeho rtů. Bill cítil, jak ho Tomův nos pošťuchuje do koulí, až se mu z toho kroutily prsty. Nechal by tohle Toma dělat navždy, pokud by to bylo možné. Natáhl ruku a chytil se za svůj penis, ale Tom ho chytil a naznačil mu, že se to chystal udělat. Chtěl se celou dobu o Billa starat.

"Ano, chci to," řekl Bill a radostně si povzdechl, když ucítil Tomovy horké ruce. Nikdy to nebylo tak úžasné, jako když u toho byl Tom uvnitř něj. Jeho prsty, jeho ústa, jeho pták, na tom nezáleželo. Bill se prohnul nahoru a přitlačil proti Tomovu obličeji, který na něm dychtivě pracoval.

Tom tlačil opravdu hluboko, až ho z toho bolela brada. Zasténal a třel se o matraci, přál si, aby teď byl nahý, aby si mohl trochu ulevit. Přál si, aby dovedl Billa k vrcholu takto, ale nebyl si jistý, jestli to vydrží. Jeho vlastní erekce mu napínala kalhoty a on věděl, že by je mohl oba udělat, pokud by Billa pro sebe dost otevřel.  
"Ježíši," řekl Tom, přesně proti Billovu zadku. Billovy prsty se zaryly do Tomovy hlavy a jeho boky se rytmicky pohupovaly s Tomem, s jeho tváří.  
"Prosím, jen nepřestávej," prosil Bill.

Tom hladil Billův naběhlý  penis, mačkal mu vrcholek. Nedokázal říct Billovi ne, bez ohledu na to, jak moc se potřeboval udělat sám. Zajížděl jazykem do Billa, tiskl jeho penis a sténal, Bill se pod ním třásl, cítil se tak, jako už dlouho, dlouho ne.  
Byli ztraceni jeden pro druhého, úplně mimo. Tom se zhluboka nadechl, zatlačil jazykem dopředu, hluboko do Billa. Chutnal tak svěže a tak známě, a když polkl, málem se tvrdě udělal. Byl Billovým zadkem ohromený, přesněji, jeho vstupem. Dotkl se sám sebe přes kalhoty a odtáhl se od Billa.

Bill se podíval dolů, oči měl doširoka rozevřené a čelo lesklé potem. "Bože, co je? Tome… Tomi?"

"Je to jen…" Tom se naklonil dopředu a opět olízl Billovy svaly, až sebou jeho bratr škubnul. "Jen, kurva. Vím, že to říkám celou dobu, ale…"
"Vypadám tak dobře,"  řekl Bill s úsměvem a Tom vydechl. "Je to tak?"
"Ne, vypadáš kurva úžasně a chutnáš tak, že tě chci tvrdě ošukat," odpověděl Tom a znovu zabořil obličej do jeho zadku. Mocně nasál a Bill zakřičel přes celý hotelový pokoj.

"Ach… skoro, skoro, skoro," opakoval Bill. Tom už se ani nedotýkal jeho penisu, ale nebylo to důležité, Bill byl připraven se udělat tak jako tak. "Oh, Tomi, oh, Tomi, oh, Tomi."

Byla to ta nejsladší mantra, jakou Tom kdy slyšel. Jemně Billa olízl a sledoval, jak se Billovy boky vzpínají a jeho penis sebou škube. Znovu jej olízl před tím, než opět zkroutil jazyk hluboko dovnitř.  
Bill vykřikl a tvrdě chytil Tomovu hlavu, houpal boky nahoru a dolů. Dvě intimnější olíznutí a Bill zakřičel a udělal se na své břicho a hrudník. Tom si povzdechl a usmál se, opřel se a sledoval jej. Bill se ještě pomalu svíjel, mnul si rukama nahoru a dolů po břiše. Tom sáhl na jeho boky a Bill sebou trhnul, zavřel oči a líně se usmíval.  
"Hm, tak dobré, vždy tak dobré," zamumlal, přitáhl si kolena a ruce rozplácl volně kolem boků.
"Chceš ještě něco lepšího?" zeptal se Tom tiše a rozepínal si pásek. "Bille?"
"Hm." Bill naklonil hlavu na stranu, stále měl zavřené oči. "Nevím, co by mohlo být lepší."
"Oh." Tom si tiše stáhl kalhoty přes boky a vytáhl svůj tvrdý penis. Přidržel jej nad Billovým břichem a jemně přes něj přejel, zastavil se na novém hvězdném tetování. Bill vypustil tichý smích, ale oči neotevřel.
"Ach, to… opatrně, Tomi, ještě to bolí," zašeptal Bill.
"Podívej."
Bill zavrtěl hlavou. "Když  se podívám, tak na tebe skočím."
"Tak se podívej."

Bill líně otevřel oči, podíval se na své tělo a zasténal. Jeho penis sebou opět škubnul, když sledoval, jak se Tom lehce tiskne k jeho nově nabarvené kůži.

"Můžeš… můžeš to udělat o něco silněji," vydechl Bill.

Tom zíral na tetování  a zasyčel, mnul proti němu svůj penis trochu důrazněji. Z toho tetování už šílel několik dní, měl o něm nejrůznější představy. Mohl by je zrealizovat.
Přejel rukama Billovi po hrudi a penisem zajížděl mezi Billovy nohy.  
"Jsi bolavý tady?" zeptal se Tom a přitlačil. "Způsobil jsem ti nějakou bolest?"

Bill zavrtěl hlavou a přitlačil se na Tomův prst. "Teď mi udělej nějakou bolest," řekl Bill. "Pojď, Tomi."

Tom se na Billa usmál a šťouchl svým penisem přímo proti jeho vstupu. "Nedáváš mi moc na vybranou."
"To je proto, že chci jen jednu věc." Billovy oči byly tak tmavé, už si nehrál. "Líbí se ti moje hvězda?"
"Je tak nemravná," připustil Tom, pocítil těžkost ve svých vnitřnostech. Miloval, když přemýšlel o tom, jak nemravný by Bill mohl být a věděl, že Bill to ještě ani nezkusil. No, ne doopravdy. Tom chytil Billovy boky a přitlačil dopředu, jen Billa škádlil.  
"Bože, prosím,"  řekl Bill, zvedl se na lokty a sledoval svého bratra. "Musíš."

"Já vím." Tom Billovi roztáhl stehna a znovu kousek přitlačil. Bill hlasitě zasténal, roztáhl nohy ještě více, až byly téměř kolmo s jeho tělem. Tom se sotva mohl podívat, ten pohled by byl příliš mnoho, a on to nechtěl tak rychle ukončit. "Můžu být rychlý?"
"Řekl jsem, ať to bolí," řekl Bill jemně. "Opravdu tě chci cítit."
"Budu opatrný."
"Ne," řekl Bill téměř zoufalým tónem. "Ty jsi se mnou vždycky tak opatrný, Tomi, a já tě tak moc miluju. Tentokrát to chci tvrdě. Já jen chci, abys mě šukal tvrději než kdy dřív… Prosím."

Billova slova Tomem otřásla a on se na chvíli zarazil. "Už jsem tě šukal pěkně  tvrdě."

Bill přikývl a zalapal po dechu. "Prosím."

Tom vykřikl, když se ponořil hlouběji, bez toho, aby byl Bill předem připravený, a bez lubrikantu, byl jeho penis stisknutější těsněji než kdy předtím. Oba se pod tím pocitem napjali.

"Bože můj, bože můj," vydechl Bill. "Kurva, to bolí tak dobře."

Tom se ponořil až na doraz a zachvěl se. "Opravdu?" Bill byl dokonce těsnější než úplně poprvé, bylo to ještě žhavější a Tom ho teď chtěl ještě více. "Můžu-" než mohl Tom dokončit svou otázku, a ještě než mohl Bill odpovědět, kousek se povytáhl a přirazil zpátky, zachrčel, když se Bill sevřel kolem něj.  
"Ach, ne, prosím, oh," blábolil Bill.
"Ne?" Tom přirazil znovu a Bill mu pevně obtočil nohy kolem těla. "Nebo ano?"
"To bolí, to bolí," fňukal Bill. "Ale nepřestávej. Tvrději, prosím."

Tom necítil absolutně  žádný stud, když tlačil svého bratra do matrace, cítil jen oslepující teplo a téměř bolestnou potřebu to dokončit. "Já už budu," řekl. "Bille…"

"Ještě ne, ještě ne, Tomi," řekl Bill. "Ještě počkej, prosím."

"Panebože," dostal ze sebe Tom, zatlačil hlouběji a přitiskl boky k Billovu zadku. Na okamžik se zastavil a viděl na Billově tváři slzy. Dotkl se jej. "Bille, lásko, jsi-"
"Pokračuj," zakňučel Bill. "Bolí to, jo, ale kurva. Potřebuju to, jen… jen…"

Tom vytáhl svůj penis ven a znovu tvrdě přirazil, tentokrát zasténali oba. Všechno bylo tak horké, tak úzké, tak omezující a úžasné. Tom držel ruku na Billově tváři a Bill nasál jeden jeho prst do úst a kousnul. Tom vykřikl a padl dopředu, jejich nosy se srazily.  
"Hej," řekl Tom tiše a políbil Billa na tvář, Bill jen zavřel oči a lísal se k Tomovu krku. "Vypadáš tak dobře, Bille. Jsi tak úžasný, vždycky to děláš tak…"

"Miluju tě," vydechl Bill, pevně Toma sevřel a olíznul mu krk. Tom prudce přirazil a téměř skončil, ale oči mu přistály na Billově nové hvězdě a udržel se, zhluboka se nadechl a silně Billa políbil.
"Chceš to?" zeptal se Tom. "Chceš to? Protože já to chci."
"Dej mi to."

Tom přirazil ještě  jednou, než ucítil známé cukání v břiše a udělal se, poprvé dovnitř Billa, pak se odtáhl a ozdobil i Billovu hvězdu, oba zalapali po dechu. Tom se sklonil a přitiskl se k Billovi, potřeboval ho cítit.  
"Dej to zpátky,"  řekl Bill a zatlačil do Toma. "Prosím, já potřebuju…"

Tom chytil svůj citlivý penis a trhnul sebou, když zatlačil znovu do Billova těla. Byl stále tvrdý, ale zcela vyčerpaný. Hlava mu klesla a on zasténal, napůl v bolesti a napůl v radosti.

"Bože, Tomi, prosím, pokračuj,"  řekl Bill. Jeho hlas byl zoufalý a Tom slabě přirazil a skřípal zuby.
"Já nemůžu," řekl Tom. "To je tak…"

Tom nemohl, Bill se přestěhoval na něj a trhal svými boky proti Tomovým, třásl s celou postelí.

"Prosím tě, Bille," zasténal Tom. "No tak, pojď!" Bill se prohnul, tisknul Tomův penis tak tvrdě, až Tom viděl hvězdy. "Uf, Bille! Miluju tě, miluju tě." Zabalil ruce kolem Billovy erekce a jen držel, Bill se pohyboval dost za ně oba dva.  
"Tak blízko, bože, je to tak blízko, cítím to," fňukal Bill, jezdil na Tomovi a třásl se po celém těle. "Bože, Tomi, chci to tak strašně, tak strašně…"
"Pojď," řekl Tom tiše, zabořil obličej do Billova krku, rty přiložil na jeho ucho. "Pojď, chci to cítit. Cítíš to v sobě?"
"Ano, ano, ano," Bill zasyčel, tvář se mu zkřivila. "Ach, ano… stiskni, Tome, vem ho a prosím…"

Tom se snažil pevně  držet a hladit Billův penis, cítil v ruce horkost a věděl, že Bill musí být zoufale blízko. Usmál se a stále jej hladil, Bill sténal. Pak si povzdechl, vlasy měl potem zmáčené a naposledy vykřiknul. Tvrdě se udělal v Tomově ruce a pro oba všechno ztmavlo.

"Neopouštěj mě, neodtahuj se," zašeptal Bill a otřel si čelo. "Jen… zůstaň."
"Nemůžu se hýbat," odpověděl Tom a uvolnil ruce mezi jejich horkými těly. Bill měl stále nohy pevně omotané kolem Toma, uvolnil je a nechal spadnout na matraci. "Ach, Bille…"
"Jsi stále tvrdý,"  řekl Bill. "Mmm, chceš…"
"Ne, nemůžu," řekl Tom. "Nemůže se, uh, pohnout." Oba ztichli a jen se navzájem pevně drželi.
"Nakonec to nebyly tak špatné narozeniny," řekl Bill.

Tom ho políbil na krku a šťastně si povzdechl. "Když jsi řekl tátovi…" otevřel ústa na Billově krku a láskyplně jej políbil. "Bylo to tak úžasné. Byl jsi tak…"

Bill pohupoval boky pod Tomem a společně se houpali. Tak pomalu, tak tiše, tak sladce.

"Nemyslím si, že bychom ho měli vidět znovu." Bill zalapal po dechu, když se houpání stalo silnější a Tom uvnitř něj tvrdší. "Tome, já jsem myslel, že nemůžeš."

Tom Billa kousl do krku a se zasténáním se zhoupnul dopředu. "Chceš mě zastavit?"

Bill byl rozbolavělý  a srdce jej bolelo tolik, že mu z očí vytryskly slzy. Ale držel Toma pevně, protože on byl jediná věc, na které v jeho životě v tenhle okamžik opravdu záleželo. Ne na tom, co si jejich otec nebo jejich kariéra nebo kdokoli jiný bude myslet o tom, co dělají.

"Přinuť mě křičet," zašeptal Bill.

Našli v sobě bezpečí a pochopení. Našli vášeň a teplo a peklo. Ale Bill nevěřil v peklo nebo možná se o něj jen nestaral. Věřil jen v oheň, který právě začal působit na jeho rozkrok a samozřejmě na Toma.

A tak to vždycky bylo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama